Reklama

Powstała lalka Barbie z wizerunkiem królowej Elżbiety II. Jak wygląda?

Królowa Elżbieta świętuje dziś 96. urodziny. Z tej okazji dostępna jest już lalka Barbie z wizerunkiem monarchini. Lalkę z limitowanej kolekcji „The Queen Elizabeth Barbie” można kupić tylko w wybranych sklepach. Cena: 75 dolarów.

Barbie oddaje hołd królowej Elżbiecie II z okazji jej 96. urodzin. Firma Mattel, która produkuje kultowe lalki, wypuściła na rynek zabawkę inspirowaną wizerunkiem brytyjskiej monarchini. 

Lalka królowej Elżbiety II - jak wygląda?

Lalka jest ubrana w elegancką suknię w odcieniu kości słoniowej i jest przepasana błękitną wstęgą. Królewską stylizację dopełnia tiara wzorowana na tej, którą Elżbieta II nosiła podczas ślubu z księciem Filipem.

Lalka przypominająca królową Elżbietę II została umieszczona w pudełku, które jest inspirowane Pałacem Buckingham. Lalka ma za sobą czerwony dywan, a tło stanowi królewski tron.

Reklama

Barbie z wizerunkiem królowej Elżbiety - gdzie kupić?

"The Queen Elizabeth Barbie" trafiła do sprzedaży 21 kwietnia, w dniu urodzin brytyjskiej królowej. Lalka kosztuje 75 dolarów i można już kupić tylko w wybranych sklepach - Walmart, Target i Mattel oraz na platformie Amazon.

Lalka wzorowana na królowej Elżbiecie II dołączyła tym samym do limitowanej kolekcji lalek "Barbie’s Tribute".

Niedawno 70-lecie panowania królowej Elżbiety postanowiła uhonorować jej ulubiona marka torebek - Launer Lodon. Powstała zaprojektowana specjalnie z tej okazji torebka "Jubilee Bag", która swoim wyglądem nawiązuje do torebki z 1972 roku, którą szczególnie lubiła kiedyś Elżbieta II.

Zobacz również: Królowa Elżbieta kończy 96 lat. Gdzie świętuje urodziny?

Rekordowa królowa

W tym roku królowa Elżbieta obchodzi 70-lecie panowania na tronie brytyjskim. Od 2015 roku jest najdłużej panującym monarchą w historii Wielkiej Brytanii. Wówczas pobiła rekord swojej praprababci królowej Wiktorii, która była królową ponad 63 lata. 

***

Zobacz również: 

Księżna Kate w końcu wyjawiła to o czwartej ciąży
Książę Harry odebrał królowej Elżbiecie ostatnią szansę na poznanie wnuczki?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | lalka Barbie | urodziny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy