Powstanie film o życiu Gessler? Oto kto mógłby ją zagrać

Magda Gessler to najpopularniejsza polska restauratorka. Od wielu lat prowadzi program "Kuchenne rewolucje". W minionym roku ukazała się jej autobiografia. Okazuje się, że w planach jest także powstanie filmu o Gessler. Właśnie zdradziła, kogo wyobraża sobie w roli samej siebie.

Magda Gessler planuje produkcję filmu na podstawie swojej autobiografii
Magda Gessler planuje produkcję filmu na podstawie swojej autobiografiiArtur ZawadzkiEast News

Powstanie film o Magdzie Gessler?

W zeszłym roku ukazała się autobiografia Magdy Gessler. Książka okazała się na tyle dużym sukcesem, że restauratorka planuje stworzyć na jej podstawie film. O jej emocjonującym życiu ma opowiedzieć pięć odcinków. Restauratorka wypowiedziała się na ten temat.

Ten film na pewno mógłby być tragikomedią. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne. Chcę, żeby to był film w pięciu odcinkach. Chciałabym, żeby to było robione na tej zasadzie, że to są młodzi ludzie, młode aktorki, nieznane, i żeby ten casting dał szansę tym, którzy jeszcze nie są znani
powiedziała Gessler "Faktowi"

Kto zagra Magdę Gessler?

Gessler wyznała, że pragnęłaby, aby w filmie o jej życiu wystąpili młodzi aktorzy, najlepiej jeszcze mało popularni. Została także zapytana o to, kogo by widziała w roli samej siebie, a konkretnie, czy uważa, że mogłaby ją zagrać Julia Wieniawa. Co odpowiedziała gwiazda?

Każdy ma szansę, ona też. Na pewno tak. Jest bardzo atrakcyjną kobietą i super. A kto wie, może dobra byłaby też żona Antka Królikowskiego, czyli Asia Opozda. Jest śliczna. Zresztą Antka też widzę w tym filmie, bo jest strasznie śmieszny i wyrazisty
przyznała restauratorka

A waszym zdaniem, kto bardziej nadawałby się do roli Magdy Gessler - obecna żona czy była partnerka Antka Królikowskiego?

***

Zobacz również:

„Ewa gotuje”: Gulasz z mięsem mielonymPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas