Reklama

Reklama

Priyanka Chopra bardzo chce mieć dzieci

Priyanka Chopra jest zdesperowana, aby mieć dzieci, ponieważ woli ich towarzystwo niż ludzi dorosłych.

34-letnia aktorka nie szuka miłości i jest szczęśliwa, jako singielka w tym momencie, aczkolwiek jest zdesperowana, aby być matką i wyjawiła, że planuje mieć tyle dzieci, ile to tylko możliwe, ponieważ woli towarzystwo dzieci, niż dorosłych.

Wypowiadając się na temat swojego życia miłosnego i oczekiwań, jeśli chodzi o związki, piękna brunetka powiedziała:

 - Moje planowanie nie jest zbyt udane. Nauczyłam się, że lepiej słuchać własnego instynktu. Nie szukam miłości. Nie wierzę, że ma się na to zbyt duży wpływ. Wiele nieoczekiwanych sytuacji miało wpływ na moje życie, więc myślę sobie: Po co mam kombinować?

 - Chciałabym mieć tyle dzieci, ile to tylko możliwe. Kocham dzieci. Bardzo kocham dzieci. Zdecydowanie wolę ich towarzystwo, niż towarzystwo dorosłych.

Gwiazda "Quantico" bardzo chwali swoją mamę Madhu i swojego zmarłego ojca Ashok Chopra - który odszedł w 2013 roku - za bycie bardzo wspierającymi rodzicami, ponieważ obiecali jej, że zawsze jej pomogą "naprawić" każdy problem, niezależnie od tego, jak bardzo byłby on duży, pomimo, iż gwiazda jest niezależna od młodego wieku.

Wypowiadając się na temat swojej rodziny w kwietniowym numerze magazynu Marie Claire powiedziała:

Reklama

 - Zawsze lubię znajdować swoją własną drogę, czego nauczyli mnie rodzice. Dzięki temu jestem pewna siebie. Oprócz tego moja mama zawsze mi powtarzała: Możesz coś nawet najbardziej poplątać, ale jak tylko mnie poprosisz, to zawsze ci pomogę to naprawić. A tata zawsze mi mówił: Jeśli kogoś zabijesz, zepsujesz samochód, przyjdź do mnie. Ja to załatwię.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy