Reklama

Reklama

Prokop i Wellman zaskoczyli widzów

Marcin Prokop i Dorota Wellman są chyba ulubionym duetem widzów „Dzień dobry TVN”. Ich największym atutem jest poczucie humoru.

Ale nie tylko - Prokop i Wellman często poruszają istotne tematy i potrafią słuchać zaproszonych gości. Oboje mają imponujące doświadczenie zawodowe.

Prokop nie ukończył dziennikarstwa (z wykształcenia jest specjalistą do spraw bankowości elektronicznej), ale z mediami związał się już w 1997 roku.

Wellman z kolei ukończyła polonistykę i historię sztuki, ale szybko trafiła do mediów. Była m.in. dyrektorem programowym Radia Eska, pracowała też w Telewizji Polskiej.

Dziś poza pracą w "DDTVN" realizują szereg innych projektów. Nic dziwnego, że także do popularnej "śniadaniówki" starają się przemycić nieco ambitniejsze treści.

Reklama

Ostatnio Prokop, który niedawno wrócił z rodzinnego urlopu, zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z pracy. Możemy na nim zobaczyć Dorotę i Marcina w perukach na głowie. "Taka sytuacja" - skomentował fotkę sam dziennikarz.

Nie zawiedli fani, którzy w komentarzach wyrażali sympatię do wspomnianego duetu. "Wy jesteście nie do podrobienia", "Zawsze czekam z utęsknieniem na was" czy "Uwielbiam was oglądać i słuchać" - pisali.

Lubicie poczucie humoru Wellman i Prokopa?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje