Reklama

Reklama

Radość u Majdanów! Oto nowy członek rodziny

Dobra passa nie opuszcza Małgorzaty Rozenek i jej rodziny. Niedawno Majdanowie mieli okazję relaksować się w swoim ukochanym Meksyku, po powrocie do kraju mogli świętować pierwsze kroki swojego syna Henryka. Relacja z tego wiekopomnego wydarzenia znalazła się oczywiście na instagramowym profilu pani Małgorzaty. Ale to nie wszystko!

Co prawda główne obchody urodzin Małgosi Rozenek miały miejsce jeszcze w Meksyku, gdzie Gang Majdana ładował baterie na nadchodzące miesiące, jednak mąż Perfekcyjnej Pani Domu zaskoczył ją czymś jeszcze! 

Do rodziny Majdanów, jak się okazuje, dołączyła śliczna, mała suczka o imieniu... Franceska! 

Na zdjęciach możemy zobaczyć moment wręczenia "spóźnionego", urodzinowego prezentu. Widać, że Małgorzata Rozenek nie posiada się ze szczęścia. Nie ma pewności, co do rasy nowego członka rodziny Majdanów, ale możemy przypuszczać, że to chihuahua. 

Reklama

Pupil ma urocze, biszkoptowe umaszczenie i chyba świetnie odnalazł w gangu, o czym może świadczyć jego błogi relaks między nogami swojej nowej właścicielki. Małgorzata Rozenek niejednokrotnie podkreślała, że nie wyobraża sobie swojej rodziny bez psów. Małżeństwo Majdanów ma już całkiem pokaźną "gromadkę" zwierzaków: Lili i Sisi to suczki rasy buldog francuski, a w 2019 roku do ekipy Majdanów dołączył George - buldog angielski.


Czekamy na kolejnego członka Gangu Majdana i jesteśmy przekonani, że Franceska będzie czuła się doskonale w tak licznej rodzinie!

Zobacz więcej! 

Chcesz schudnąć jak Małgorzata Rozenek? Wyklucz z diety te produkty!

Tu wypoczywa Gang Majdana. Wakacyjny hit wśród gwiazd!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy