Reklama

Reklama

Radosław Majdan pokazał pokój syna. Fani zadziwieni tym, jak wygląda

Radosław Majdan na Instagramie pochwalił się zdjęciem z synkiem i pokazał, jak wygląda pokoik małego Henia. Zauroczeni Fani zachwycili się wystrojem wnętrza. Docenili skromność pomieszczenia. „Rzeczywistość normalnej rodziny” – zauważyła jedna z użytkowniczek.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych par w Polsce

Radosław Majdan razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan tworzą zgraną, kochającą się parę. Chociaż na  początku ich relacji, chyba nikt nie przewidywał,  że potrwa ona  długo, małżeństwo dobrze się dogaduje. Radosław Majdan oraz Małgorzata Rozenek-Majdan to obecnie jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Każde rodzinne zdjęcie, które opublikują, zyskuje popularność w błyskawicznym tempie!

Radosław Majdan ma dobry kontakt z dziećmi

Były piłkarz szybko zaprzyjaźnił się z synami Małgorzaty Rozenek-Majdan z poprzedniego małżeństwa. Zawsze zaznaczał jednak, że chciałby zostać tatą. Gdy na świecie pojawił się mały Henio, Radosław Majdan nie krył wzruszenia. Cała rodzina chętnie spędza czas razem. Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem, synami i psami udali się kamperem w podróż do Szwecji. Zaangażowani fani uważnie śledzili przygody pary.

Reklama

Henio często pojawia się na Instagramowych profilach rodziców. Zarówno Radosław Majdan, jak i Małgorzta Rozenek-Majdan są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Niedawno były piłkarz opublikował zdjęcie z synem. Henio znajduje się na nim tyłem. Dziecko ma na sobie koszulkę piłkarską z napisem "Majdan Jr." - to rozczuliło fanów.

Radosław Majdan zadziwił obserwatorów!

Uwagę obserwatorów zwróciło  tło zdjęcia. Radosław Majdan pokazał niewielką część dziecięcego pokoju. Za plecami piłkarza można było dostrzec kącik zabaw małego Henia. Na drewnianym stole pokrytym białą farbą widniały kolorowe samochodziki w różnych rozmiarach. Ojciec i syn siedzieli na podłodze,  którą pokrywał czary dywan. Przestrzeń bardzo spodobała się fanom, którzy uznali,  że pokój Henia jest urządzony bez zbędnego przepychu.

W komentarzach nie zabrakło również zachwytów nad małym Heniem. Obserwatorzy docenili to, jak zaangażowanym i kochającym  ojcem jest Radosław Majdan.

Przeczytaj również: 

Patricia Kazadi porównana do hipopotama! Aktorka cierpi na poważną chorobę

Lucyna Malec miała myśli samobójcze. Przeżyła dramatyczne chwile! 

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan | Henio Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje