Reklama

Reklama

Radosław Pazura i Dorota Chotecka na zdjęciu sprzed 32 lat. Tak wyglądali

Radosław Pazura i Dorota Chotecka od 18 lat są małżeństwem, ale jako para cieszą się znacznie dłuższym stażem. Dorota Chotecka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak aktorska para wyglądała na początku relacji. Co wy na to?

Radosław Pazura i Dorota Chotecka to jedna z par, które cieszą się najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. Aktorska para wzięła ślub w 2003 roku, niedługo po dramatyczny wypadku samochodowym, w którym wziął udział Radosław Pazura. Aktor cudem wyszedł cało ze zdarzenia, a moment wypadku zmienił życie jego oraz jego partnerki Doroty Choteckiej - obydwoje od tamtej pory stali się katolikami, którzy przyznają się do wiary i pokazują swoje przywiązanie do niej.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka. Oto ich zdjęcie sprzed 32 lat

Radosław Pazura i Dorota Chotecka zaczęli związek jednak długo przed zawarciem małżeństwa, bo już 32 lata temu. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które pokazuje, jak wyglądały początki relacji z Radosławem.

Jak wyglądali trzy dekady temu? Chociaż para zmieniła się mocno, jest nie do podrobienia! Dorota Chotecka nosiła brązowe, półdługie włosy - czyli zupełnie inną fryzurę niż tę, z której jest znana dzisiaj. Mimo to nie da jej się z nikim pomylić - charakterystyczne rysy twarzy zostały. Podobnie u jej przyszłego męża - Radosław Pazura nosił długie włosy w kolorze kasztanowym. 

Reklama

"U teściów. Wspominamy. Jak było 32 lata temu" - dodała w opisie pod zdjęciem Chotecka.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka. Fani są zachwyceni

Zdjęcie jest nie tylko wspaniałą pamiątką dla aktorskiej pary - okazało się także wyjątkową niespodzianką dla fanów! Użytkownicy wychwalali wspólną fotografię i komplementowali Radosława i Dorotę.

Pojawiły się także życzenia kolejnych szczęśliwych wspólnych lat:

Przeczytaj też:

Słodki pies na balkonie w Gdańsku. Hit internetu!

Niewidzialny most dla pieszych, czyli Most Mojżesza w Holandii

Tego nie było w telewizji! Ivona Pavlović szczerze o tańcu Oliwii Bieniuk...

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje