Reklama

Reklama

Rafał Maślak nagrał pierwsze spotkanie swoich dzieci. „Popłakałam się”

Rafał Maślak niedawno po raz drugi został ojcem. Celebryta opublikował na swoim Instagramie wzruszający filmik. Widać na nim jak pierworodny syn Mistera Polski 2014, Maksymilian po raz pierwszy widzi swoją maleńką siostrzyczkę. W komentarzach nie brakuje zachwytów. „Mam łzy w oczach” – zaznacza jedna z obserwatorek.

Rafał Maślak został tatą po raz drugi

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na początku sierpnia przywitali na świecie swoją drugą pociechę. Gwiazdor od razu pochwalił się radosną nowiną na Instagramie. Gratulacjom nie było końca. Przy okazji zdradził imię dziecka. Dumny tata wyjawił, jakie imię będzie nosiła dziewczynka.

"Od razu zadzwoniłem! Kiedy odebrała, nie wytrzymałem, rozpłakałem się jak dziecko. Wszystkie emocje zeszły, zamieniły się w jedno wielkie szczęście. Na pierwsze odwiedziny musiałem poczekać jeszcze dobę, wtedy pierwszy raz dotknąłem i przytuliłem Michasie..." - napisał we wpisie.

Reklama

Filmik opublikowany przez Rafała Maślaka wzruszył fanów

Maślak ma bardzo dobry kontakt z fanami. Tym razem celebryta podzielił się z fanami na Instagramie tym, jak wyglądało pierwsze spotkanie rodzeństwa. Na filmiku widać, jak Maksymilian oczekuje na siostrzyczkę.

Gdy maleństwo pojawia się w pokoju, chłopczyk jest niezwykle podekscytowany. Z radością patrzy na nosidełko, w którym znajduje się Michasia. Rafał Maślak wytłumaczył, że scena bardzo go wzruszyła, dlatego postanowił opublikować filmik na swoich mediach społecznościowych.

"Starszy brat na medal"

"To jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu. Reakcja Maksymiliana, kiedy zobaczył pierwszy raz siostrę była dla nas wielkim przeżyciem. Jestem cholernie dumny, więc się Wam pochwalę!" - zaznaczył w opisie pod zdjęciem.

Fani w komentarzach zachwycają się reakcją chłopca i gratulują Rafałowi Maślakowi wspaniałych pociech. Wiele osób zaznacza, że filmik jest niezwykle wzruszający.  "Jejku jakie to cudne, aż mi się łezka zakręciła", "Maga słodziaki", "Coś pięknego", "Pięknie wyglądają. Starszy brat na medal", "Popłakałam się" - możemy przeczytać.  

***
Przeczytaj również:


Tomasz Kammel odebrał wyniki badań! Gwiazdor TVP ujawnił coś niebywałego

Steve Mogford znów w żałobie. Nie żyje jego 37-letnia żona, Elsie Mogford

Demi Rose w białej koszulce do spania robi furorę!

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maślak | Kamila Nicpoń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje