Ranking najseksowniejszych WAGs mundialu 2022. Na liście Anna Lewandowska!

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych gwiazd w polskim show-biznesie, która do swoich życiowych sukcesów może dołączyć jeszcze jeden. Żona piłkarza - Roberta Lewandowskiego znalazła się bowiem w rankingu „najseksowniejszych WAGs mundialu”. Wiemy, które miejsce zajęła.

Żona Roberta Lewandowskiego znalazła się na liście "najseksowniejszych WAG's" tegorocznego mundialu
Żona Roberta Lewandowskiego znalazła się na liście "najseksowniejszych WAG's" tegorocznego mundialu NurPhoto/NurPhotoEast News

Mundial 2022 w Katarze

20 listopada rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022. Polska reprezentacja ma już za sobą dwa mecze, z czego w pierwszym wypadli dość kiepsko. Lewandowski nie trafił z rzutu karnego, a gra całej drużyny wyglądała marnie. Ostatecznie zremisowali z Meksykiem. W drugim meczu natomiast sytuacja się znacznie poprawiła, bowiem Polacy wygrali z Arabią Saudyjską 2:0. 30 listopada czeka ich natomiast walka o bramki z Argentyną. W czasie trwającego mundialu piłkarze jak zawsze mogą liczyć na doping ze strony fanów, ale przede wszystkim wspierają ich partnerki, żony i dzieci.

Podczas najważniejszych międzynarodowych piłkarskich rozgrywek dużo mówi się o wybrankach piłkarzy. Z tego też powodu portal Total Sportal stworzył listę "najseksowniejszych WAGs", na której umieścił najwyżej oceniane ze względu na urodę i osiągnięcia życiowe partnerki uczestników mundialu. W zestawieniu znalazła się również Anna Lewandowska, która ostatnio przyciągnęła uwagę meksykańskich i hiszpańskich mediów.

Anna Lewandowska na liście "najseksowniejszych WAG’s mundialu w Katarze". Które miejsce zajęła?

Anna Lewandowska imponuje nie tylko urodą i wysportowaną sylwetką. To prawdziwa bizneswoman o wielu sportowych osiągnięciach. Już w wieku 13 lat rozpoczęła swoją przygodę z karate, a pierwszy srebrny medal zdobyła w 2005 roku. Potem nagród tylko przybywało, a Lewandowska wielokrotnie znajdowała się na podium mistrzostw świata i Europy. Dziś realizuje się również jako trenerka personalna, dietetyczka, przedsiębiorczyni, a przede wszystkim mama.

Anna Lewandowska już jako nastolatka zdobywała medale za zawody w karate. Dziś spełnia się przede wszystkim jako trenerka personalna
Anna Lewandowska już jako nastolatka zdobywała medale za zawody w karate. Dziś spełnia się przede wszystkim jako trenerka personalnaJP PARIENTE/SIPA/SIPAEast News

Z imponującym zawodowym dorobkiem i sportowymi osiągnięciami, piękna i wysportowana żona Roberta Lewandowskiego znalazła się ostatnio w zestawieniu najseksowniejszych WAGs. Jej miejsce znajduje się już za pierwszą dziesiątką, dokładnie jest to 11. pozycja w rankingu. Jako najseksowniejszą wybrankę piłkarzy mundialu wybrano Alice Campello - żonę hiszpańskiego napastnika Alvaro Moraty. Drugie miejsce zajęła partnerka Cristiano Ronaldo - Georgina Rodriguez, a trzecie Annie Kilner - dziewczyna Kylego Walkera z reprezentacji Angli.

Mimo że Anna Lewandowska nie zajęła miejsca w ścisłej czołówce, to wrażenie robi fakt, iż została zauważona i doceniona przez zagraniczne media. O takim wyróżnieniu marzy niejedna partnerka piłkarzy polskiej reprezentacji. Należą się jej zatem ogromne gratulacje!

Maciej Zień o kryzysie w swojej karierze. "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas