Reklama

Reklama

Renata Kaczoruk topless na plaży

Polacy usłyszeli o Renacie Kaczoruk, kiedy zaczęła spotykać się z showmanem Kubą Wojewódzkim. Para poznała się w 2013 roku.

Kaczoruk miała wtedy 27 lat i spore doświadczenie w modelingu. Wysoka i bardzo szczupła wrocławianka największe sukcesy odniosła w 2006 roku. Wtedy to mogliśmy zobaczyć ją na wybiegu Jeana Paula Gaultiera czy Giorgio Armaniego. Renatę docenili też polscy projektanci, m.in. Łukasz Jemioł i Joanna Klimas.

Kaczoruk i Wojewódzki bywali wspólnie na branżowych imprezach, a prywatnymi fotkami dzielili się chętnie w mediach społecznościowych.

W 2016 roku Renata wzięła udział w show "Azja Express" i szybko została okrzyknięta czarną owcą pierwszej edycji. Wiosną 2018 roku przyszedł z kolei czas na "Dancing with the Stars", gdzie modelka pokazała się z dużo lepszej strony.

Reklama

Krótko po występach Kaczoruk w programie, w mediach pojawiła się wiadomość, że jej związek z Wojewódzkim to już przeszłość. Jak jest naprawdę - nie wie nikt. Para była widywana razem już po ogłoszeniu przez portale plotkarskie ich rozstania.

Jedno jest pewne - Renata nie rezygnuje z, tak lubianego przez nią, aktywnego wypoczynku nad morzem.

Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym modelka pozuje topless, ochlapując się wodą. "Syrenka wśród fal", "Ślicznie wyglądasz" czy "Moja kochana" - pisali.

Podoba wam się śmiała fotka Kaczoruk?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Renata Kaczoruk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy