Rhian Sugden na wakacjach. Pochwaliła się zdjęciem w bikini

Rhian Sugden kilka dni temu wybrała się na wakacje do Santorini. W Grecji towarzyszą jej przyjaciółki, a brytyjska modelka chętnie publikuje zdjęcia z tego wyjazdu. Na profilu Rhian Sugden nie zabrakło zdjęcie w bikini. Ujęcie modelki w basenie zdecydowanie przypadło do gustu internautom.

article cover
David M. Benett / ContributorGetty Images

Greckie wakacje Rhian Sugden

Rhian Sugden zdecydowała, że urlop spędzi w Grecji. Modelka na wakacje do Santorini poleciała z przyjaciółkami. W ich towarzystwie spędza wolny czas i chętnie relacjonuje wyjazd za pomocą mediów społecznościowych.

Na jej instagramowym profilu pojawiło się już kilka zdjęć z urlopu. Modelka chętnie pozuje w letnich strojach i jak zwykle odsłania trochę ciała. Tym razem furorę zrobił kadr z basenu. Rhian Sugden udostępniła zdjęcie w różowym bikini, a jej fani nie mogli wobec niego przejść obojętnie.

Rhian Sugden pozuje w bikini

Rhian Sugden jest brytyjską modelką i chętnie decyduje się na sesje w bieliźnie. Zdjęciami w skąpych strojach dzieli się na Instagramie, a internauci wręcz zasypują ją komplementami.

Tak też było i tym razem. Modelka zapozowała w różowym stroju kąpielowym i ujęciem od razu podzieliła się z obserwatorami. Opatrzyła je krótkim opisem dotyczącym urlopu. "W trakcie tego tygodnia bardzo spodobała mi się moja nieobecność i odcięcie się od świata. Czasami po prostu trzeba się wyłączyć i wcisnąć przycisk »reset«".

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a internauci nie szczędzili miłych słów. "Cieszę się, że dobrze się bawisz. Każdy potrzebuje czasu, aby odpocząć od stresujących sytuacji i nabrać sił", "Wyjątkowo piękna", "Wyglądasz wspaniale" - można przeczytać pod zdjęciem.

***

Zobacz także:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 19: Aleksandra PrzegalińskaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas