Reklama

Reklama

Rhian Sugden pochwaliła się mężem! Rzadko pokazują się razem!

Rhian Sugden to piękność, która swego czasu zawróciła w głowie Cristiano Ronaldo, ale... odrzuciła jego zaloty. Dziś jest szczęśliwa u boku aktora, Olivera Mellora, ale rzadko pokazuje ukochanego. Tym razem zrobiła jednak wyjątek!

Rhian Sugden odrzuciła zaloty Cristiano Ronaldo

Rhian Sugden, brytyjska piękność, która robi karierę jako modelka prezentująca damską bieliznę, jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. 

 To właśnie z nią pragnął być Cristiano Ronaldo, ale piękna Rhian odrzuciła jego zaloty! 

W 2018 roku postanowił zdobyć jej numer telefonu i napisać do niej. Jak się szybko okazało, sportowiec był dość nachalny w swoich wiadomościach, a modelka sukcesywnie odrzucała jego zaloty. Cristiano był niezwykle zawiedziony.

"Miałam już tego dosyć. Odpisałam mu, że nie jestem zainteresowana spotkaniem, a poza tym mam narzeczonego. On jednak ciągle bombardował mnie wiadomościami"- powiedziała Rhian Sugden w jednym z wywiadów.

Reklama

Oliver Mellor - kim jest mąż Rhian Sugden?

Ona za to była i wciąż jest zakochana w innym mężczyźnie. Serce modelki zdobył Oliver Mellor, aktor i były trener personalny. 

Rhian i Oliver wzięli ślub we wrześniu 2018 roku nad Morzem Śródziemnym. Podczas romantycznej uroczystości towarzyszyła im najbliższa rodzina i przyjaciele. Od tamtej pory para jest szczęśliwa, choć w ich związku zdarzały się też trudne chwile. 

Przeszli wielokrotnie przez procedurę zapłodnienia in vitro, niestety - bez skutku. Dziś już pogodzili się z tym, że nie będą mieli dzieci. 

Chociaż dziś wiodą spokojne i pełne miłości życie, to Rhian Sugden rzadko chwali się mężem. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie swoje i męża: 

"Rzadko pokazuje zdjęcia, na których jest on, ale kiedy już to zrobię..." - napisała zaczepnie Rhian Sugden pod zdjęciem, gdzie czule obejmuje męża. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje