Reklama

Reklama

Ricky Martin się zaręczył

44-letni piosenkarz oświadczył się Jwanowi Yosefowi - z którym spotyka się od ponad roku. Był jednak zestresowany, że ponoć nie usłyszał nawet dokładnie odpowiedzi swojego chłopaka.

W rozmowie z Ellen DeGeneres Martin powiedział: - Oświadczyłem się. Byłem bardzo zdenerwowany, ale padłem na kolana, wyjąłem małe pudełeczko, które miałem w aksamitnej kopercie i zamiast zapytać: Czy wyjdziesz za mnie? powiedziałem: Mam coś dla ciebie!

- A potem dodałem: Tak, chcę spędzić z tobą całe życie, a on na to: Jakie jest pytanie?, odparłem: Czy wyjdziesz za mnie? I to wszystko.

 - To było wspaniałe, naprawdę. Jakiś czas później dotarło do mnie, że w sumie nie usłyszałem nawet, co odpowiedział i zapytałem: Czy powiedziałeś tak? Usłyszałem: Tak.

Dwie najbardziej podekscytowane zaręczynami mężczyzn osoby to bliźnięta, synowie piosenkarza - Matteo i Valentino (8 l.), ponieważ obaj uwielbiają Jwana.

Ricky powiedział: - Oni uwielbiają się wzajemnie. To wspaniałe, Ellen. Naprawdę wyjątkowe.

Piosenkarz zakochał się w 32-letnim Jwanie, podczas kupna nowego dzieła sztuki do swojej kolekcji.

Powiedział:

Reklama

 - On jest artystą, a ja kolekcjonerem. Szukałem nowego dzieła sztuki do mojej kolekcji i wtedy natknąłem się na jego twórczość. Oszalałem na jej punkcie. On jest bardzo oryginalny i taką też sztukę tworzy. Skontaktowałem się z nim.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje