Reklama

Reklama

Rihanna w zachwycającej stylizacji

Rihanna jako jedna z najbardziej znanych wokalistek pop nieustannie jest pod lupą mediów, także pod kątem modowym. Jej ostatnia stylizacja zdecydowanie należy do tych ekstrawaganckich.

Jedna z najlepszych wokalistek muzyki pop, barbadoska gwiazda Rihanna jest podziwiana na całym świecie nie tylko ze względu na swój oszałamiający głos i świetne piosenki, lecz także nietuzinkowe stylizacje. Rihanna, która zadebiutowała w 2005 roku albumem "Music of the Sun", od lat cieszy się sporymi sukcesami w branży muzycznej, a jej albumy plasują się na samej górze światowych list przebojów. Pod względem mody również nieustannie jest pod lupą mediów.

Z jej zasięgami i rozpoznawalnością można spokojnie uznać ją za prawdziwą trendsetterkę, która nie boi się zabaw z modą. Jej ostatnia stylizacja po raz kolejny udowodniła, że Rihanna jest na modowym topie.

Nietuzinkowa stylizacja Rihanny

Reklama

Również tym razem Rihanna nie zawiodła swoją stylizacją. Ostatnio paparazzi przyłapali ją podczas szalonego wieczoru spędzonego w NYC Hookah Bar w Nowym Jorku.

Wokalistka miała na sobie oryginalny top Harley Davidson, który przypominał nieco nonszalancko przewiązaną chustę. Trzeba przyznać, że sporo odsłonił eksponując przy tym kształty gwiazdy. 

Do tego bardzo nietuzinkowe jeansy z dziurami przez które przebijał się wszyty, czerwony dres z lampasami. Spodnie zdecydowanie należą do bardzo niecodziennych.

Ciekawym uzupełnieniem całej stylizacji była żółta bandamka, którą gwiazda przewiązała sobie głowę.

Jak oceniacie tę ciekawą stylizację?

Czytaj również: 

Modne jeansy 2021. Wykorzystaj hacki z Tik Toka 

Lwia paszcza. Przedziwna roślina o mrocznym wizerunku

Historia małżeństw Michała Wiśniewskiego 

Zobacz także: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje