Reklama

Reklama

Rihanna: współpraca z Diorem to wielkie wyróżnienie

-To wielki zaszczyt dla mnie i dla kultury, która reprezentuję - tak o współpracy z Diorem wypowiada się Rihanna. Piosenkarka będzie pierwszą czarnoskórą ambasadorką francuskiego domu mody.

Rihanna będzie nową twarzą kampanii reklamowej Secret Garden domu mody Dior. Rihanna dołączy do grona takich gwiazd jak Jennifer Lawrence, Marion Cotillard, Natalie Portman, które wystąpiły we wcześniejszych odsłonach kampanii.

- Czuję się fantastycznie. Bycie dostrzeżoną przez Diora, to ogromne wyróżnienie, a dla kobiety jest to potwierdzenie piękna i ponadczasowej elegancji. Nie ukrywam, że spotkanie i taka propozycja wydawały mi się prawie niemożliwe - przyznała w rozmowie z MTV Rihanna.

Reklama

W swoim modowym CV piosenkarka już może pochwalić się współpracą z takimi markami jak Gucci, Emporio Armani czy Balmain, jednak to kontrakt z Diorem jest dla Rihanny szczególnym wyróżnieniem - piosenkarka będzie pierwszą czarnoskórą ambasadorką francuskiego domu mody.

"Dom mody Dior z radością informuje, że czwarta odsłona kampanii Secret Garden została nakręcona. Zdjęcia wykonano w Wersalu, ich autorem jest Steven Klein, w kampanii gościnnie wystąpiła Rihanna. Kampania z udziałem piosenkarki zostanie zaprezentowana wiosną" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu domu mody Dior.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje