Reklama

Reklama

Rihanna zamierza przedstawić swojego chłopaka rodzinie

Twórczyni hitu "Where Have You Been" prawdopodobnie planuje wybrać się razem ze swoim chłopakiem na Karaiby, aby przedstawić go swojej rodzinie.

Informacje te pojawiły się miesiąc po tym, jak przedstawiła krewnym swojego byłego chłopaka - Lewisa Hamiltona.

W rozmowie z gazetą "The Sun" źródło podało: - Rihanna jest w nim szaleńczo zakochana. Ten związek jest inny niż romans z Lewisem, którego nie traktowała poważnie. Jej przyjaciele uważają, że to jej najpoważniejszy związek od czasu, gdy była dziewczyną Chrisa Browna.

Jednak ostatecznym sprawdzianem dla Travisa będzie spotkanie z głową rodziny, czyli z mamą Rihanny - Monicą Braithwaite - która bardzo troszczy się o swoją córkę.

Reklama

Raper, który współtworzył hit Rihanny pt. "Bitch Better Have My Money", już znalazł wspólny język z przyjaciółmi 27-letniej piękności.

Źródło podało: - Travis i Rihanna oficjalnie są parą. Ten związek jest naprawdę poważny. On jest w niej bardzo zakochany.

Inna osoba z otoczenia pary powiedziała: - Rihanna bardzo lubi Travisa i ma nadzieję, że to uczucie przerodzi się w coś więcej. Wszyscy jej znajomi uważają, że to dla niej ten jedyny.

Para była niedawno widziana na randce w Paryżu - mieście miłości.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje