Reklama

Reklama

Robbie Williams i Ayda Field marzą o potomstwie

Para ma nadzieję, że w przyszłości ich rodzina jeszcze się powiększy.

Robbie Williams i Ayda Field są już rodzicami Teddy i Charltona, ale nie chcą przestać na tej dwójce.

- Bardzo chcielibyśmy mieć więcej dzieci. - przyznała Ayda.

42-letnia piosenkarz regularnie śpiewa swojej córce jej ulubione piosenki Beyonce. Muzyk i jego żona aktywnie biorą udział w wychowaniu dzieci.

- Oboje bierzemy aktywny udział w wychowywaniu dzieci. Rob zmienia pieluchy, przygotowuje posiłki, śpiewa piosenkę Beyonce "Single Ladies" po raz dwusetny, ponieważ Teddy ciągle go o to prosi. Już nie mamy czasu, aby przejmować się sobą i zdaliśmy sobie sprawę, że wszystkie te obowiązki nas uszczęśliwiają. - powiedziała Ayda.

Reklama

Pomimo sławy para twierdzi, że prowadzi spokojne życie, szczególnie gdy mają przerwę w pracy.

- Jeśli Rob jest w trasie koncertowej, to jedziemy razem z nim, a gdy ja pracuję, to też zabieram całą rodzinę ze sobą. Bardzo się cieszę, że wszędzie jeździmy razem, a gdy jesteśmy w domu, to nasze życie jest zupełnie normalne. Zawozimy Teddy do szkoły, gotujemy, spędzamy wieczory w domu i oglądamy dużo telewizji. - dodała aktorka.

Robbie zszokował swoich fanów, gdy zamieścił na Twitterze materiały video z porodu Aydy. Żona piosenkarza twierdzi jednak, że podobały jej się jego wygłupy, ponieważ odciągały jej uwagę od bólu.

W rozmowie z magazynem "Grazia" powiedziała: - To było bardzo zabawne. Genialne. Oboje dostaliśmy głupawki, ale to bardzo nam pomogło. Zadziałało. Może to nie było konwencjonalne zachowanie, ale muszę przyznać, że dzięki temu nie czułam bólu.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje