Rodzina Ewy Błaszczyk. Czym zajmuje się jej córka Marianna?

Ewa Błaszczyk jest związana z polskim show-biznesem od 45 lat. Przez ten czas artystka bardzo się zmieniła, jednak wciąż jest piękną kobietą i to nie tylko wizualnie. Aktorka od lat prowadzi fundację, działającą na rzecz osób w śpiączce i jest zdeterminowana w walce o zdrowie córki, która w dzieciństwie zakrztusiła się tabletką. Wspiera również swoje drugie dziecko, a ostatnio ma powody do dumy. Czym zajmuje się Marianna Janczarska?

Ewa Błaszczyk podczas gali wreczenia Polskich Nagrod Filmowych Orły 2020 wyglądała bardzo elegancko
Ewa Błaszczyk podczas gali wreczenia Polskich Nagrod Filmowych Orły 2020 wyglądała bardzo eleganckoArtur ZawadzkiReporter

Kim jest Ewa Błaszczyk. Aktorka na przestrzeni lat

Ewa Błaszczyk ma obecnie 65 lat, a z show-biznesem jest związana, odkąd w 1976 roku zagrała córkę Dyląga w filmie "Dźwig". Dwa lata później została absolwentką PWST w Warszawie. 

Aktorka ma na swoim koncie role w licznych produkcjach telewizyjnych oraz doświadczenie w teatrze. Występowała m.in. na scenach Teatru Współczesnego, Teatru Narodowego i Teatru Studio. 

Rozpoznawalność przyniosły jej jednak role w filmach i serialach. Dużą popularność zyskała dzięki wcieleniu się w Klarę w "Nadzorze", a także dzięki "Zmiennikom", "Domowi" i "Planecie Singli". 

Ewa Błaszczyk brała udział również w zagranicznych produkcjach m.in. w "Hanussen" Istvana Szabo.

Ewa Błaszczyk w 1979 roku
Ewa Błaszczyk w 1979 roku INPLUSEast News

Aktorka w młodości mogła się pochwalić anielską urodą, której nie trzeba było podkreślać mocnym makijażem, bo już sama w sobie robiła wrażenie.

Jej subtelne rysy twarzy sprawiały, że gwiazda wyglądała niezwykle delikatnie, a jednocześnie kobieco. Czas i przeżycia niewątpliwie odbiły się na jej wyglądzie, jednak pomimo tego Ewa Błaszczyk wciąż wygląda rewelacyjnie.

To kobieta z klasą, która na oficjalnych imprezach zawsze zachwyca tym, jak się prezentuje. Wie, jak podkreślić swoje atuty i wciąż ma piękną sylwetkę, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka z branży. 

Ewa Błaszczyk w serialu "Zmiennicy"
Ewa Błaszczyk w serialu "Zmiennicy" INPLUSEast News
Alicja Resich-Modlinska, Ewa Blaszczyk i Ewa Daukowska na zdjęciu w 2001 roku
Alicja Resich-Modlinska, Ewa Blaszczyk i Ewa Daukowska na zdjęciu w 2001 roku Wojciech Stein Reporter
Ewa Błaszczyk na zdjęciu w 2010 roku
Ewa Błaszczyk na zdjęciu w 2010 roku Damian KlamkaEast News

Rodzina Ewy Błaszczyk

Ewa Błaszczyk, Jacek Janczarski oraz ich córki: Marianna i Aleksandra
Ewa Błaszczyk, Jacek Janczarski oraz ich córki: Marianna i Aleksandra Krzysztof WojdaReporter
Marianna Janczarska i Ewa Błaszczyk. Matka i córka na wspólnym zdjęciu
Marianna Janczarska i Ewa Błaszczyk. Matka i córka na wspólnym zdjęciu Kamil PiklikiewiczEast News

Marianna Janczarska ma obecnie 27 lat. Córka Ewy Błaszczyk spełnia swoje marzenia, pomimo trudnych doświadczeń z przeszłości.

Śmierć ojca i stan siostry z pewnością odbiły się na niej, ale młoda kobieta nie poddaje się i stale rozwija, a matka jest z niej dumna. Marianna Janczarska pomaga matce w pracy w fundacji, jednak oprócz tego ukończyła również dziennikarstwo i prowadzi własny biznes odzieżowy.

Ma też doświadczenie aktorskie, ponieważ wystąpiła już w kilku produkcjach. Zagrała m.in. w serialu "Ślad" i "Historii Kowalskich".

Marianna Janczarska na zdjęciu w 2015 roku
Marianna Janczarska na zdjęciu w 2015 roku BLAWICKI PIOTREast News
"Pan od WF-u" Ćwiczenia z hantlamiIPLA
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas