Reklama

Reklama

Rodzina Roba Kardashiana nie akceptuje jego nowej dziewczyny

Celebryta znany z reality show zaczął się niedawno spotykać z modelką, której były narzeczony - Tyga - jest obecnie w związku z siostrą Roba - Kylie Jenner.

Rodzina Roba Kardashiana nie wie co myśleć o jego związku z Blac Chyną

Reklama

Celebryta znany z reality show zaczął się niedawno spotykać z modelką, której były narzeczony - Tyga - jest obecnie w związku z siostrą Roba - Kylie Jenner. Rodzina Roba jest zaskoczona tą informacją.

W rozmowie z "E! News" źródło podało, że członkowie rodziny Kardashianów są "zaszokowani" i uważają, że postępowanie Roba jest "dziwne".

Mówi się, że Kylie jest "wściekła" z powodu ich romansu, ponieważ między nią a Blac, która razem z Tygą ma trzyletniego syna Kinga Cairo, od dawna istnieje konflikt.

W rozmowie z "PEOPLE" źródło podało: - Kylie jest wściekła. Czuje się oszukana i nie potrafi zrozumieć, dlaczego ktoś z jej rodziny byłby w stanie tak wbić jej nóż w plecy.

Zarówno rodzina Roba jak i jego fani byli zaskoczeni, gdy celebryta zamieścił na Instagramie zdjęcie, które zasugeruje, że Blac Chyna jest z nim w ciąży.

Na zdjęciu widzimy Blac niosącą dziecięcy fotelik samochodowy: - Blac Chyna prawdopodobnie wraca z zakupów, ponieważ planuje wydać na świat kolejne pokolenie Kardashianów.

Rob nie dodał własnego podpisu, ale zamieścił emotikonkę dziecka oraz czterolistną koniczynę i oznaczył modelkę w swoim poście.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje