Reklama

Reklama

Ronaldo Nazário na wakacjach z ukochaną

Ronaldo Nazário jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy na świecie. Choć jego największe sukcesy sportowe przypadają na lata 90., karierę zakończył w 2011 roku. Ostatnio paparazzi przyłapali go podczas wakacji na Ibizie, na które wybrał się wraz ze swoją partnerką, Celiną Locks.

Ronaldo Nazário jest piłkarzem z Rio de Janeiro, który zapisał się na kartach historii jako jeden z najlepszych piłkarzy mistrzostw świata. Jako drugi najlepszy strzelec w historii MŚ strzelił aż 15 goli w czasie trwania zawodów. Grał w takich klubach, jak FC Barcelona, Real Madryt czy AC Milan.

Ronaldo Nazário: Romanse i afery

Piłkarz zdobył popularność nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia sportowe. Jest znany bowiem również z licznych romansów i afer. Ma czwórkę dzieci z trzema różnymi kobietami. Pierwsze małżeństwo zawarł z Milene Domingues w 1999 roku i przetrwało ono cztery lata. Z pierwszego małżeństwa ma syna Ronalda. Wkrótce potem, w 2005 roku wziął ślub z Marią Beatriz Antony, z którą ma dwie córki. Para rozstała się w 2010 roku po tym, jak media obiegła informacja, że Ronaldo jest ojcem chłopca o imieniu Alex. Testy DNA potwierdziły jego ojcostwo. Następnie poddał się zabiegowi wazektomii podając informację, że zamyka swoją fabrykę dzieci.

Reklama

Po tym, jak w 2011 roku zakończył oficjalnie swoją karierę piłkarską przyznał, że miewał momenty słabości, w których wnosił na boisko alkohol przelewany do pojemników po napojach energetycznych. W 2008 roku brał udział w seksaferze, podczas której w Brazylii, w jednym z hotelu ponoć spędził noc z trzema transwestytami. Jeden z nich oskarżył go o podawanie narkotyków. Piłkarz tłumaczył, iż padł ofiarą szantażu i wymuszenia.

Ronaldo Nazário i Celina Locks na Ibizie

Ronaldo Nazário od kilku lat jest w szczęśliwym związku z 15 lat młodszą modelką, Celiną Locks. To właśnie z nią udał się na wakacje na Ibizie. Para bawiła się z przyjaciółmi na luksusowym jachcie.

Piękna ukochana piłkarza miała na sobie skąpe, czarne bikini, które podkreślało jej smukłą figurę.

Ronaldo natomiast kontrastował figurą przy swojej ukochanej. Już kiedyś mówiono o jego problemach z nadwagą. Po zakończeniu kariery przytył kilkadziesiąt kilogramów.

Zobacz również:

Katarzyna Zielińska usłyszała, że lepiej wygląda w telewizji!

Esmeralda Godlewska przechodzi na dietę!

Zdradziła swój urodowy sekret. To wszystko dzięki córce! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ronaldo Nazario de Lima | celina locks | żony piłkarzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy