Roxie, Socha, Zawadzka i inne gwiazdy na ramówce Polsatu. Dominował jeden trend

1 lutego miała miejsce uroczysta prezentacja wiosennej ramówki Telewizji Polsat. Na wydarzenie przybyło wiele gwiazd związanych ze stacją, m.in. Małgorzata Socha, Elżbieta Romanowska, Marcelina Zawadzka czy Roksana Węgiel. W ich stylizacjach wyraźnie dominował jeden trend modowy.

Roksana Węgiel zachwyciła stylizacją na prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsat
Roksana Węgiel zachwyciła stylizacją na prezentacji wiosennej ramówki Telewizji PolsatArtur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News

Plejada gwiazd na prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsat

W czwartek, 1 lutego, odbyła się uroczysta prezentacja wiosennej ramówki Telewizji Polsat. Wiele emocji wzbudza powrót programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" po półtorarocznej przerwie, a także specjalna, jubileuszowa 20. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo", w której wystąpią finaliści poprzednich odsłon.

Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd związanych z Polsatem, m.in. Doda, Karolina Gilon, Rafał Maserak, Anita Sokołowska, Dorota Gawryluk, Krzysztof Ibisz czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Wśród trendów modowych można zauważyć powrót do łask klasycznych kolorów - dominowały bowiem stylizacje bazujące na połączeniu bieli i czerni. Niektóre gwiazdy zdecydowały się na dodanie do tego typu kreacji drobnych akcentów kolorystycznych.

Stylizacje gwiazd na ramówce Polsatu. Króluje biel i czerń

Małgorzata Socha postawiła na krótką, czarną marynarkę ze stójką, do której dobrała klasyczny top i szpilki z czubkiem w szpic w tym samym kolorze oraz białą, rozkloszowaną spódnicę sięgającą za połowę łydki.

Małgorzata Socha w czerni i bieli
Małgorzata Socha w czerni i bieliPaweł WodzyńskiEast News

Na niezwykle stonowaną i klasyczną stylizację zdecydowała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Gwiazda miała na sobie czarny garnitur oraz białą koszulę z rozpiętym kołnierzem i efektowną ozdobą na dekolcie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w klasycznej stylizacji
Małgorzata Ostrowska-Królikowska w klasycznej stylizacjiArtur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News

Podobne połączenie kolorystyczne wybrała Ewelina Ruckgaber. Aktorka ubrała białą sukienkę o kroju płaszcza, a stylizację uzupełniały czarne dodatki - guziki, top, mała torebka oraz botki.

Ewelina Ruckgaber postawiła na biel z czarnymi dodatkami
Ewelina Ruckgaber postawiła na biel z czarnymi dodatkamiArtur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News

Na czarne sukienki postawiły Julia Kuczyńska, Ewa Kasprzyk oraz Elżbieta Romanowska. Dwie pierwsze gwiazdy wybrały klasyczne total looki, ostatnia z kolei dobrała do kreacji kolorowe dodatki.

Julia Kuczyńska wybrała czarną suknię
Julia Kuczyńska wybrała czarną suknięArtur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News
Ewa Kasprzyk zdecydowała się na czarny total look
Ewa Kasprzyk zdecydowała się na czarny total lookArtur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News
Elżbieta Romanowska w czarnej sukience
Elżbieta Romanowska w czarnej sukiencePaweł WodzyńskiEast News

Również na czarny total look zdecydowała się Anna Smołowik, choć w jej przypadku wybór padł na garnitur. Aktorka miała na sobie długą marynarkę, szerokie spodnie oraz prześwitujący top.

Anna Smołowik postawiła na czarny garnitur
Anna Smołowik postawiła na czarny garniturPaweł WodzyńskiEast News

Biały total look to natomiast modowy wybór na ten dzień Marceliny Zawadzkiej. Gwiazda ubrała krótki top z półgolfem, szorty, długą marynarkę oraz kozaki sięgające pod kolana z noskami w szpic.

Marcelina Zawadzka w białym total looku
Marcelina Zawadzka w białym total lookuPaweł WodzyńskiEast News

Stylizację z akcentem kolorystycznym i stonowanymi dodatkami wybrała z kolei Roksana Węgiel. Młoda piosenkarka zdecydowała się na króciutką i obcisłą sukienkę w odcieniu wyrazistego fioletu i z połyskującego materiału. Do niej dobrała krótką, biało-czarną marynarkę.

Roksana Węgiel wybrała krótką, fioletową sukienkę
Roksana Węgiel wybrała krótką, fioletową sukienkęPaweł WodzyńskiEast News

Joanna Kurowska także postawiła na czerń - miała na sobie kombinezon w tym kolorze. Główną rolę w jej stylizacji odgrywa jednak marynarka w odcieniu wyrazistej, trawiastej zieleni.

Joanna Kurowska wybrała zieloną marynarkę
Joanna Kurowska wybrała zieloną marynarkęArtur Zawadzki/REPORTER; Artur Zawadzki/REPORTEREast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas