Reklama

Reklama

Rozanielona Wendzikowska relaksuje się na Mauritiusie

Anna Wendzikowska już kilka dni relaksuje się na rajskich wakacjach. Dziennikarka na bieżąco publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z wypoczynku. Każde nowe zachwyca jeszcze bardziej, a komplementom fanów nie ma końca.

Anna Wendzikowska od 2007 roku była związana ze stacją TVN i tam też rozwijała swoje dziennikarskie pasje. Ma na swoim koncie wiele wywiadów z hollywodzkimi gwiazdami, z których jest bardzo dumna - m.in. z z Leonardo DiCaprio, Orlando Bloomem, Bradem Pittem, Angeliną Jolie, Robertem De Niro, Meryl Streep, Dustinem Hoffmanem czy Julią Roberts. 

Prywatnie jest mamą dwóch dziewczynek. Starsza, Kornelia, przyszła na świat w 2015 roku i jest owocem związku z wokalistą zespołu Audiofeels, Patrykiem Ignaczakiem. Druga córka, Antonina, urodziło się trzy lata później, a jej ojcem jest Jan Bazyl, z którym dziennikarka była związana do 2020 roku. Kilka dni temu w mediach społecznościowych dziennikarki pojawił się wpis, że postanowiła ona zakończyć przygodę z Dzień Dobry TVN i zacząć tym samym nowy etap w życiu. 

Reklama

Jak wiemy z mediów społecznościowych, Wendzikowska wypoczywa obecnie na afrykańskiej wyspie - Mauritius. Lazurowa woda, malownicze plaże i bujna roślinność, które widzimy na zdjęciach mówią same za siebie - to wręcz wakacje idealne! Nie zabrakło oczywiście fotografii w stroju kąpielowym - prezenterka bardzo dba o swój wygląd, więc chętnie odsłania ciało na swoim Instagramie. 

W najnowszych poście widzimy rozmarzoną Wendzikowską leżącą na plecach na kanapie swojego luksusowego tarasu. Nie trzeba było czekać długo na komentarze pod postem. Fani są zachwyceni krajobrazem, a jeszcze bardziej widokiem rozanielonej dziennikarki w jaskrawym stroju. 

Tak cudownego wypoczynku i relaksu wśród palm możemy tylko celebrytce pozazdrościć!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy