Reklama

Rozwód Cheryl i Jeana-Bernarda Fernandeza-Versiniego zostanie sfinalizowany w tym tygodniu

Wyrok tymczasowy w sprawie rozwodowej byłej pary zostanie odczytany w Sądzie Najwyższym w Londynie w czwartek (20.10.2016).

W rozmowie z "Sunday Mirror" źródło podało:

- Wyrok jest wynikiem wielomiesięcznych negocjacji.

- Po wielu miesiącach rozmów Cheryl czuje ulgę, że obie strony dogadały się wreszcie co do warunków.

Mimo to nie ma jeszcze porozumienia w sprawach finansowych pomiędzy Cheryl, która spotyka się obecnie z gwiazdą zespołu One Direction - Liamem Paynem - a Jeanem-Bernardem.

Mówiono wcześniej, że sprawa rozwodowa przeciągała się, ponieważ JB nie chciał podpisać "umowy o zachowaniu poufności".

35-letni restaurator, który w 2014 roku poślubił twórczynię hitu "Fight For This Love" po trzech miesiącach związku, prawdopodobnie nie był zadowolony z tego, że piosenkarka chciała, aby podpisał umowę, ponieważ nie mógłby wtedy bronić się, gdyby wysuwano wobec niego fałszywe oskarżenia.

Reklama


Bliski przyjaciel restauratora powiedział:

- JB pogodził się już z rozwodem. To był dla niego trudny rok. Zmarł mu ojciec, a on stał się w ten sposób jedynym żyjącym członkiem rodziny.

 - Potem przyszedł rozwód, a on musiał podpisać umowę o zachowaniu poufności, co oznacza, że nie będzie mógł się bronić, czy odnieść się do fałszywych oskarżeń.

Jean, który w zeszłym roku stracił ojca, prawdopodobnie nie otrzymał żadnego wsparcia od 33-letniej partnerki w tym tragicznym czasie. Dzięki temu przekonał się, że była jurorka programu "X Factor" nie jest kobietą, z którą chce spędzić resztę życia.

Źródło podało: - On nigdy nie powie złego słowa na Cheryl, ale to nie była kobieta dla niego.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy