Reklama

​Ruda z Red Lips: Nie zastanawiałam się ani chwili nad udziałem w "Ninja Warrior Polska"

Sport towarzyszy jej od dziecka. Po tym jak złamała jako nastolatka kręgosłup, dużą wagę przykłada do zdrowego trybu życia. Kocha adrenalinę - dlatego nie wahała się, gdy otrzymała propozycję wzięcia udziału w najbardziej ekstremalnym show w Polsce - "Ninja Warrior Polska". W najbliższy wtorek o godz. 20:05 będziemy mocno trzymać kciuki za Joanną Lazer, czyli wokalistkę zespołu "Red Lips". Być może to właśnie ona zostanie pierwszym w naszym kraju Ninja Warrior i zgarnie nagrodę główną, czyli 150 tys. złotych!

Joanna Lazer to absolutna fanka programu "Ninja Warrior Polska". 

- Jestem pod ogromnym wrażeniem tego show. Zawodnicy przełamują nieprawdopodobne bariery fizyczne! Zupełnie nie wiem, co mnie tu czeka. Oczywiście oglądałam wcześniejsze edycje programu, ale w IV sezonie pojawiają się nowe przeszkody, więc z pewnością będą też nowe emocje - mówi wokalistka zespołu "Red Lips". - Jestem tu po to, aby dobrze się bawić. Czuję się gotowa na wszystko - a na pewno na to, że będę mokra - dodaje ze śmiechem.

Ze sportem jest związana od dziecka. W szkole ścigała się na 400 m, brała udział w sztafetach, grała w koszykówkę i piłkę ręczną. Przed maturą doznała poważnego urazu kręgosłupa. Od tego czasu przykłada dużą wagę do zdrowia. 

Reklama

- Sport pomaga mi być w formie niezależnie od sytuacji, które spotkały mnie w życiu. Na co dzień pracuję z fizjoterapeutką, która cały czas mi powtarza, że nie z takich urazów ludzie wychodzą. Grunt to się nie poddawać i ciężko pracować - wyjaśnia wokalistka.

Ruda do dziś jest bardzo aktywna fizycznie. 

- Tak naprawdę, od kiedy odpadłam z "Tańca z Gwiazdami", pojawił się we mnie ogromny deficyt ruchu w codziennym życiu. Dlatego obecnie trenuję różnego rodzaju sporty, ale głównie skupiam się na dolnych partiach ciała. Moją ulubioną dziedziną jest cross fit. Pewnie z tego powodu to, co najbardziej przeraża mnie w programie "Ninja Warrior Polska", to przeszkody sprawdzające siłę rąk.

"Ninja Warrior Polska" w Telewizji Polsat od 31 sierpnia we wtorki o godz. 20:05!

 

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warrior | Red Lips | Joanna Lazer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy