Reklama

​Ruszają prace nad nowymi odcinkami "Mody na sukces"

W tym tygodniu wznowione będą prace na planie "Mody na sukces", kultowego serialu, który jest jedną z najdłużej nadawanych oper mydlanych w historii telewizji. Będzie to pierwszy serial kręcony w Kalifornii, reaktywowany po złagodzeniu w tym stanie restrykcji związanych z pandemią.

Telewizja CBS ogłosiła, że twórcy i aktorzy "Mody na sukces" powrócą na plan zdjęciowy w Los Angeles we wtorek 16 czerwca. Tym samym zakończy się trwająca od połowy marca przerwa w pracy ekipy filmowej, wymuszona pandemią. Oficjalnie wznowienie produkcji filmowej i telewizyjnej na terenie Kalifornii możliwe jest od 12 czerwca. "Moda na sukces" będzie pierwszym serialem, do którego ruszą zdjęcia, po zniesieniu blokady na branży rozrywkowej. Nowe odcinki "Mody na sukces" trafią na antenę w pierwszej połowie lipca.

Ekipa musi dostosować się do surowych wytycznych związanych z bezpieczeństwem na planie. Pracownicy przeszli już testy na obecność Covid-19. Takie badanie będą przechodzić regularnie. Wszyscy na planie, poza aktorami, kręcącymi w danym momencie scenę, muszą nosić maseczki. Pracownicy będą też przychodzić na krótsze zmiany. Na planie zatrudniono też koordynatora, który będzie pilnować przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z koronawirusem.

Reklama

"Moda na sukces" emitowana jest na antenie CBS od 1987 r., a w Polsce od 1994 r. Nakręcono już ponad 8 tys. odcinków. Najpierw serial był w ofercie TVP1 (do 2014), a od 2015 można go oglądać w serwisie VOD Player.pl. Telenowela opowiada o losach rodziny Forresterów, którzy prowadzą słynny dom mody w Los Angeles.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama