Reklama

Reklama

Ryzykantki

Błyszczące tkaniny i ekstrawaganckie wzory są niebezpieczne. Ale tym razem to one, a nie mała czarna czy biała bluzka sprawdziły się na salonach. Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa?

TRAFY

Rockowe lata dwudzieste

Anna Czartoryska (28) wyglądała zjawiskowo w stylizowanej na lata 20. kreacji Łukasza Jemioła. Świetnym pomysłem było zestawienie sukienki retro z rockową torebką nabijaną ćwiekami.

Warto ryzykować

Grażyna Torbicka (53) wykazała się odwagą, zakładając suknię z tak wyrazistym wzorem. Prezenterka wie jednak, jak ją nosić. Klucz do sukcesu to stonowane dodatki, prosta fryzura i minimalistyczny makijaż.

Najwyższa półka

Małgorzata Socha (32) wie, jakie marki są na topie i umie je łączyć. Zwiewna spódnica Balenciagi, minimalistyczny top La Manii i fantazyjny płaszcz Paula Smitha to kompozycja doskonała!

Reklama

GAFY

Zabłąkana pensjonarka

Marta Kuligowska (36) nie trafiła z wyborem modnej sukienki à la pensjonarka. Wzór oraz fason dodały dziennikarce TVN 24 kilogramów, a torebka retro wzmocniła efekt "kostiumu z epoki".

Nieudany debiut

Helena Sujecka (27) zagrała świetnie w "Yumie", ale debiut na salonach jej nie wyszedł. Początkująca aktorka nie wiedziała, że cienkie tkaniny fatalnie wychodzą na zdjęciach, bo stają się transparentne.

Wyraźnie widać

Paulina Biernat (26) chwaliła się, że jej kreacja powstała z resztek tkanin. To niestety widać. Kreację tancerki zaprojektował jej kolega Stefano Terrazzino. Radzimy mu pozostać przy dotychczasowym zajęciu.

Pomysł to nie wszystko

Grażyna Torbicka, Anna Czartoryska i Małgorzata Socha miały inny pomysł na szyk. Każda z nich zaryzykowała i każda wyglądała świetnie na jubileuszowym przyjęciu Gosi Baczyńskiej. Marta Kuligowska i Helena Sujecka potknęły się na modowej klasyce. Zabrakło szczęścia? Nie, raczej krytycznej samooceny.

Wojciech Grzybała

SHOW 18/2012


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy