Sabina Kelley chwali się ciałem na zmysłowej fotce

Sabina Kelley, modelka pin up i jedna z najpopularniejszych, wytatuowanych blondynek świata wrzuciła właśnie na Intagrama nową fotkę. Modelka pochwaliła się zdjęciem, na którym śmiało eksponuje zgrabne pośladki i zachwyciła fanów.

Sabina Kelley to jedna z najsłynniejszych modelek pin-up na świecie
Sabina Kelley to jedna z najsłynniejszych modelek pin-up na świecieReporters/REPORTERReporter

Sabina Kelley to ikona stylu pin-up i jedna z najlepszych performerek burleski na świecie. Seksowna blondynka jest także żywą reklamą najsłynniejszych studiów tatuażu w Stanach Zjednoczonych i znaną influencerką - na Instagramie obserwuje ją już ponad 190 tysięcy fanów.

Sabina Kelley skończyła 44 lata, ale wciąż może się pochwalić się perfekcyjną sylwetką i imponującą formą. Sabina ćwiczy i dba się o siebie, a swoje kształty chętnie eksponuje na odważnych fotkach!

Sabina Kelley odsłania pośladki w seksownej stylizacji. Ale kształty!

Sabina Kelley wrzuciła właśnie na Instagrama nowe zdjęcie, które zachwyciło fanów. Seksowna blondynka pozuje na nim w sukience w stylu pin up, szpilkach i pończochach z pasem, które tylko podkreśliły jej zgrabne nogi.

Fani natychmiast zareagowali, zasypując modelką komplementami:

"Wow, świetne zdjęcie", "Słodka i seksowna", "Piękność", "Piękna aż zapiera dech", "Jesteś absolutnie nieziemska" - piszą.

Faktycznie robi wrażenie?

Zobacz również: 

Czym jest tantra? Riya Sokół u Katarzyny Zdanowicz INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas