Reklama

Reklama

Sarah Jessica Parker czuje się winna, ponieważ lubi swoją pracę

Gwiazda serialu "Rozwód" przyznała, że cały czas czuje się rozdarta, ponieważ jest oddaną matką swoich dzieci - syna Jamesa i bliźniaczek Tabithy i Loretty, które wychowuje razem z mężem Matthew Broderickiem - ale jednocześnie podoba jej się życie, które toczy się poza domem.

- Bycie rodzicem bardzo cię zmienia, ale zawsze jesteś rozdarty, ponieważ chcesz realizować się również w innych aspektach życia. - przyznała aktorka.

- Ktoś powiedział mi kiedyś, że pracujące matki czują się winne, ponieważ lubią swoją pracę.

Jednak była gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście" stwierdziła, że rodzice, którzy nie lubią swojej pracy, doświadczają zupełnie czegoś innego.

Reklama

W rozmowie z Jessem Caglem dla "People and Entertainment" powiedziała: - Wieloma pracującymi kobietami, które pracują na dwa lub trzy etaty, nie kieruje poczucie winy, ponieważ one nie lubią swojej pracy.

- One cały czas martwią się o dzieci i doskwiera im to, że muszą spędzać ten czas bez nich. To zupełnie inne uczucie.

Sarah uważa, że bycie pracującą mamą ma wiele plusów, ponieważ takie mamy mogą nauczyć swoje dzieci wielu rzeczy.

- Chciałabym nauczyć moje dzieci rzeczy, które dla mnie okazały się być najtrudniejsze w pracy. - powiedziała.

51-letnia aktorka wyznała niedawno, że często rozmawia ze swoimi przyjaciółmi na temat wyzwań, które stawiają przed nami wieloletnie związki.

- Jakiś czas temu powiedziałam pewnej osobie, że nie mogę jej doradzać. Pewne decyzje należy podjąć samemu. Ważne jest, aby przemyśleć, czego oczekujemy od przyszłości. Z kim chcemy być, podróżować czy siedzieć w fotelu. - wyznała.

Czasami, gdy zadamy sobie takie pytania, to pomaga nam to zatrzymać się na chwilę i być może dzięki temu nie podejmiemy pochopnej decyzji o zakończeniu związku.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy