Reklama

Schudła 10 kg i wciąż młodnieje w oczach! Usunęła z diety jeden składnik

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od jakiegoś czasu młodnieje w oczach! Gwiazda "Klanu" zdradziła, że stoi za tym kompletna zmiana trybu życia. Gwiazda przeszła także na specjalną dietę i schudła już 10 kg. Teraz zdradziła swój sekret!

Małgorzata Ostrowska - Królikowska, aktorka znana głównie z serialu "Klan", ale także mniejszych ról w takich produkcjach jak "Na dobre i na złe" czy "Ojciec Mateusz" oraz pracy w teatrze od jakiegoś czasu aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Gwiazda chętnie dzieli się tam z fanami migawkami z zawodowego i prywatnego życia, ale także przemyśleniami, a czasem nawet motywacyjnymi hasłami. 

Reklama

Fani zauważyli, że od jakiegoś czasu aktorka wygląda zdecydowanie bardziej promiennie. Można wręcz odnieść wrażenie, że młodnieje w oczach! Jak się okazało, stoi za tym zmiana trybu życia - Małgorzata Ostrowska - Królikowska postanowiła mocniej zadbać o siebie, przeszła także na specjalną dietę. 

Zobacz również: Mocne słowa Barbary Bursztynowicz o "Klanie". To cała prawda o telenoweli 

Małgorzata Królikowska chudnie w oczach. Oto jej dieta-cud!

Małgorzata Ostrowska - Królikowska przyznała kiedyś w wywiadzie, że ma już na koncie eksperymenty z dietami. Nie zawsze przynosiły one spodziewany efekt, ale pozwoliły aktorce lepiej poznać swój organizm. Dzięki temu tym razem mogła liczyć na większy sukces! 

Małgorzata Ostrowska - Królikowska poważnie podeszła do zmiany trybu życia. Zaczęła się więcej ruszać, korzystać z zabiegów spa i uważnie słuchać swojego organizmu. Drastycznie zmieniła także dietę. 

Aktorka całkowicie wykluczyła ze swojego jadłospisu pieczywo i dzięki temu schudła już ponad 10 kilogramów! 

Gwiazda "Klanu" nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, tym bardziej, że czuje się teraz doskonale i nie ma zamiaru rezygnować z eksperymentu. Trzymamy kciuki! 

Zobacz również: "Znikam na wadze bez wysiłku". Gessler zdradza, co usunęła z diety

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy