Reklama

Reklama

"Znikam na wadze bez wysiłku". Gessler zdradza, co usunęła z diety

- Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy - wyznała Magda Gessler, zapytana o tajemnicę wyraźnie szczuplejszej sylwetki. Nie odkrywa zatem Ameryki, po prostu zmniejszyła porcje posiłków. Co jeszcze?

Dieta Magdy Gessler - jakich zasad trzyma się restauratorka?

Magda Gessler przyznaje, że prawie nie je mięsa, pije dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami. Jedyne przekąski, na jakie sobie pozwala, to maliny lub śliwki. 

Czytaj też: Jak schudnąć 15 kilogramów? Przestrzegaj tych zasad, a nie pożałujesz

To kolejny już raz, kiedy dieta restauratorki zajmuje show-biznesowe portale i rozpala dyskusje na jej Instagramie i Facebooku. Magda Gessler chętnie odpowiada, ale unika porad - zawsze zaznacza, że to działa akurat w jej przypadku.

Reklama

Dieta Magdy Gessler - ciepła woda i minimum mięsa

Już wiosną tego roku w rozmowie z magazynem "VIVA!" Magda Gessler opowiadała, że je głównie kasze i warzywa, do tego dodaje owoce i pije ciepłą wodę. Przyznała też, że próbuje ograniczyć mięso, a nawet całkiem z niego zrezygnować, ale jest to trudne z uwagi na charakter jej pracy. "Moja córka Lara bardzo rygorystycznie podchodzi do tematu żywienia, a ja zaczęłam przejmować jej nawyki. Chodzi przede wszystkim o dużą ilość warzyw - szczególnie pomidory, które są dla mnie źródłem radości i miłości" - mówiła Gessler w tym wywiadzie. 

Czytaj też:

Dlaczego nie mogę schudnąć - przyczyny zdrowotne i nie tylko

Co jeśli nie dieta? Jak schudnąć bez diety?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy