Reklama

Żona Zenka Martyniuka schudła 15 kg!

Danuta Martyniuk, żona Zenka Martyniuka w ostatnich latach musiała zmagać się ze sporą dawką krytyki na temat swojego wyglądu. Wielokrotnie wytykano jej nadwagę, a nawet to, że wygląda starzej niż jej popularny mąż! Żona piosenkarza wzięła sobie te słowa do serca i przeszła totalną metamorfozę!

Kilka dni temu Danuta Martyniuk zaprosiła do swojego domu w Białymstoku ekipę programu TVP "Pytanie na śniadanie". Gospodyni oprowadziła dziennikarzy po swoim pięknym ogrodzie, zdradziła, że uwielbia wręcz pracę przy roślinach, a nawet opowiedziała trochę o swoich wakacyjnych planach. 

W tym roku Danuta Martyniuk towarzyszyć będzie mężowi podczas jego koncertów nad morzem, a już jesienią razem wyruszą do USA, gdzie Zenek zagra kilka koncertów dla Polonii. Później para planuje zwiedzić Los Angeles i San Francisco, więc trzeba przyznać, że tegoroczny urlop znanego małżeństwa zapowiada się bardzo owocnie. 

Głównym powodem, dla którego ekipa programu postanowiła odwiedzić żonę Zenka Martyniuka jest jednak jej niesamowita metamorfoza - Danuta schudła aż 15 kilogramów i wygląda naprawdę świetnie!

Zobacz również: Jane Seymour zmieniła fryzurę. Teraz jest nie do poznania! 

Reklama

Żona Zenka Martyniuka schudła aż 15 kg. Teraz zdradziła swój sekret!

Już w pierwszych minutach wywiadu dziennikarz "Pytania na śniadanie" spytał, czy żona Zenka Martyniuka ma w ogóle świadomość, że cała Polska jest zachwycona jej metamorfozą. 

- odpowiedziała.  

Danuta Martyniuk przyznała, że jeszcze kilka miesięcy temu zdarzały się jej takie dni, że czytając książkę potrafiła zjeść nawet dwie, trzy czekolady i nie umiała odmówić sobie słodyczy. 

- wyznała. 

Niepochlebne komentarze na jej temat zmobilizowały ją wreszcie do zmiany nawyków żywieniowych. Żona Zenka Martyniuka ograniczyła jedzenie, odstawiła ziemniaki i białe pieczywo, a przede wszystkim ulubione słodycze. 

Dieta to jednak nie wszystko - żona gwiazdora disco polo przyznała także, że wróciła do regularnych ćwiczeń i posiłkowała się gotowymi treningami, dostępnymi w sieci. Danuta zapuściła także włosy i kompletnie zmieniła garderobę, a jej metamorfozą zachwyceni się nie tylko fani Zenka Martyniuka, ale także on sam: 

- zdradziła w wywiadzie. 

Danuta Martyniuk liczy, że uda się jej nie dopuścić do efektu jojo i obiecuje, że zrobi wszystko, by utrzymać wagę. Jak podoba wam się jej metamorfoza? Robi wrażenie?

Zobacz również:

Tak Rodowicz walczy z inflacją. Dostała najwyższą podwyżkę w "Voice Senior"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk | metamorfoza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama