Reklama

Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje z córką

Sebastian Karpiel-Bułecka jest znany z tego, że niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym i rzadko korzysta z mediów społecznościowych. Rąbka tajemnicy uchyliła jednak jego żona – Paulina Krupińska.

44-letni Karpiel-Bułecka z wykształcenia jest architektem, jednak popularność przyniosła mu rola frontmana zespołu Zakopower. Grupa koncertuje od 2005 roku i ma na koncie siedem albumów.

Prywatnie pan Sebastian od 2014 roku jest związany z Miss Polonią Pauliną Krupińską. Para doczekała się dwójki dzieci: córki Antoniny (ur. 2015) i syna Jędrzeja (ur. 2017). W lipcu 2018 roku zalegalizowali swój związek i wzięli ślub kościelny.

O ile pani Paulina nie ma problemu z tym, by opowiadać publicznie o życiu prywatnym, o tyle jej mąż stara się zachowywać jak największą dyskrecję.

Reklama

Obecnie cała rodzina wypoczywa na Krecie i cieszy się piękną, słoneczną pogodą. Zdjęciami z wyjazdu pochwaliła się na swoim instagramowym profilu Krupińska, której udało się namówić na pamiątkową fotografię także męża.

Pan Sebastian, ku uciesze internautów, pozuje do zdjęcia z pięcioletnią Antosią. W komentarzach nie zabrakło komplementów i zachwytów:

"Największa miłość!", "Piękna i bestia", "To są najpiękniejsze zdjęcia" czy "Zakochane kundelki" - pisali fani.

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy