Reklama

Reklama

Sekret bujnej czupryny gwiazdy

Amerykański aktor Matthew McConaughey zdradził sekret swojej bujnej czupryny. Gwiazdor kina twierdzi, że na stan jego włosów wpływa strzyżenie wyłącznie... w trakcie pełni Księżyca.


- Włosy zaczęły mi wypadać garściami w 1999 roku" - wspomina Matthew McCounaghey. "Zacząłem stosować preparat o nazwie Regenix i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Niektórzy byli przekonani, że poddałem się przeszczepowi cebulek - opowiada 43-letni aktor.

Tylko podczas pełni


Gwiazdor filmu "Magic Mike" twierdzi, że na doskonały stan jego czupryny wpływ ma nie tylko odpowiedni specyfik fryzjerski, ale także... Księżyc. - Jeśli chcesz mieć mocne, gęste włosy, ścinaj je tylko podczas pełni Księżyca - zachęca McConaughey.  Aktor wnikliwie studiuje kalendarz lunarny i dzięki niemu wie, kiedy udać się do fryzjera. - Farmerzy dzięki takiemu kalendarzowi wiedzą, kiedy najlepiej jest rozpocząć uprawę i potem zbiory - mówi gwiazdor, wskazując na analogie między hodowaniem włosów a uprawą rolną.

Reklama

To już trójka

Matthew McConaughey urodził się 4 listopada 1969 r. w Teksasie. Zadebiutował na ekranie w 1993 r. w komedii młodzieżowej "Uczniowska balanga". Choć przyjmuje różnorodne role filmowe, szerokiej publiczności znany jest głównie z przebojowych komedii romantycznych: "Powiedz tak", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", czy "Miłość na zamówienie". W 1998 r. zadebiutował jako scenarzysta i reżyser, kręcąc film "The Rebel", w którym zagrał też główną rolę. Po serii romansów z aktorkami: Patricią Arquette, Ashley Judd, Sandrą Bullock i Penelope Cruz gwiazdor ustatkował się. W 2006 r. Matthew McConaughey poślubił brazylijską modelkę Camilę Alves, z którą ma troje dzieci.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: aktor | fryzura | Księżyc | Matthew McConaughey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy