Reklama

Reklama

Selena Gomez dzwoni do Jennifer Aniston, gdy potrzebuje rady

23-letnia gwiazda uważa, iż ma dużo szczęścia, że przyjaźni się z gwiazdą filmu "Cake" (46 lat), ponieważ jest bardzo "miłą i ciepłą" osobą oraz pomaga jej w wielu sytuacjach życiowych.

- Poznałam Jennifer przez firmę menedżerską - reprezentują nas te same osoby. Ona jest wspaniała. Zaprasza mnie do swojego domu i przygotowuje dla mnie pizzę. Jest taką miłą i ciepłą osobą - powiedziała.

- Mam dużo szczęścia, że się z nią przyjaźnię. Dużo rozmawiamy o tym, jak radzić sobie z zainteresowaniem mediów. Wiem, że mogę do niej zadzwonić, gdy potrzebuję rady, a to bardzo miłe uczucie.

Selena jest również wdzięczna za przyjaźń z "lojalną" Taylor Swift (25 l.), która zawsze podnosi ją na duchu w kwestiach osobistych i zawodowych.

W rozmowie z magazynem "Look" powiedziała:  - Taylor jest wspaniałą przyjaciółką. Jest najbardziej lojalną przyjaciółką, jaką można sobie wyobrazić.

 - Była jedną z pierwszych osób, które widziały mój klip do piosenki "Good For You" i powiedziała mi, że jest niesamowity i trzymała za mnie kciuki.

 - Zawsze z tyłu głowy jest wątpliwość, czy idzie się w dobrym kierunku muzycznym, a Taylor jest bardzo mądra i ma intuicję w kwestii muzyki i klipów. Wiele znaczy dla mnie to, że mój klip tak bardzo jej się spodobał - dodała.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje