Selena Gomez ma sobowtóra w Polsce. Są niemal identyczne!

Selena Gomez to jedna z najpopularniejszych aktorek i piosenkarek na świecie. Okazało się, że ma swojego sobowtóra w Polsce. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Selena Gomez zyskała rzeszę fanów na całym świecie
Selena Gomez zyskała rzeszę fanów na całym świecie Tibrina Hobson / StringerGetty Images

Kariera Seleny Gomez

Selena Gomez sympatię milionów osób na całym świecie zyskała za sprawą serialu "Czarodzieje z Waverly Place", w którym wcielała się w postać Alex Russo. Jej kariera od tamtego czasu nabrała tempa. Pojawiła się nie tylko w innych produkcjach, ale także podbiła branżę muzyczną.

Selena Gomez wzbudza zainteresowanie na całym świecie, jest inspiracją dla młodych dziewczyn, a na jej koncertach pojawiają się tłumy fanów. 

Selena Gomez ma sobowtóra w Polsce

Okazało się, że amerykańska gwiazda ma sobowtóra w Polsce. Internauci odkryli to za pośrednictwem TikToka. To właśnie tam natknęli się na profil Polki, która wygląda niemal tak samo, jak Selena Gomez.

Pod filmami TikTokerki zaczęły pojawiać się komentarze mówiące, że kobieta przypomina Selenę Gomez. Użytkowniczka Paulina postanowiła odpowiedzieć na nie w formie nagrania. Stwierdziła, że skopiuje makijażową rutynę Seleny Gomez, by jeszcze bardziej przypominać amerykańską piosenkarkę.

Film został obejrzany prawie 290 tysięcy razy. Internauci nie kryli, że wyglądają jak siostry.

Czytaj więcej:

"Love Island #NEWS", odc. 6POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas