Seweryn z "Rolnik szuka żony" pokazał ukochaną

W niedzielę, 1 grudnia, Telewizja Polska wyemitowała ostatnio odcinek szóstego sezonu programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie na pewno nie mogli narzekać na nudę.

Marlena i Seweryn w finałowym odcinku programu "Rolnik szuka żony"
Marlena i Seweryn w finałowym odcinku programu "Rolnik szuka żony"Interia/ Facebook

Dwie pary są nadal razem. Partnerzy zgodnie deklarują, że w programie znaleźli to, czego szukali. Mowa oczywiście o Ilonie i Adrianie oraz Ani i Jakubie. Jednak nie wszystkim uczestnikom tak się poszczęściło. Największym rozczarowaniem okazał się związek Seweryna i Marleny.

Już w poprzednim odcinku doszło do kłótni między rolnikiem i jego wybranką. Nie przebierając w słowach wyartykułowali przed kamerą wzajemnie pretensje i opowiedzieli o swoich rozczarowaniach. Marlena zarzuciła Sewerynowi kłamstwo, jego z kolei przytłoczyło tempo dziewczyny, która po kilku dniach znajomości chciała zakładać rodzinę.

Podczas finałowego odcinka nastroje były już spokojniejsze, ale nie obyło się bez łez. Marlena zdradziła jednak, że ma już nowego ukochanego. Co ciekawe, rolnik nie pozostał jej dłużny i przyznał, że mieszka z dziewczyną, którą poznał krótko po zakończeniu zdjęć do programu.

Okazuje się, że w sieci znaleźć możemy wspólne zdjęcie rolnika i jego wybranki. Para wygląda na bardzo szczęśliwą, prawda?

Trzymacie kciuki za Seweryna i jego dziewczynę?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas