Reklama

Reklama

Sexy cięcie

Czujesz, że pora coś zmienić? Zacznij od fryzury. Nas inspirują znane piękności i ich uczesania.

Czapki nareszcie poszły w odstawkę - to doskonały moment, by zaszaleć z fryzurą. Możesz zdecydować się na radykalną odmianę lub powalczyć o nowy look na bazie aktualnego cięcia. Warto przyjrzeć się gwiazdom. Ich styliści potrafią wyczarować fantastyczne fryzury z pasm asymetrycznie ułożonych lub efektownie podkręconych.

Reklama

Takie zabiegi doskonale sprawdzają się w trudnym okresie zapuszczania włosów. Wystarczy kilkanaście minut, by samodzielnie poeksperymentować przed lustrem. Przygotuj piankę, szczotkę i prostownicę. I do dzieła! Odmiana rewelacyjnie poprawia samopoczucie. Może z grzecznej uczennicy zmienisz się w wampa?

Radośnie zakręcona

Rachel McAdams (32) ma delikatnie podkręcone i asymetrycznie ułożone włosy. To idealna fryzura, jeśli je właśnie zapuszczasz...

Krótko i z wdziękiem

Emma Watson (20) przygładziła krótkie włosy, robiąc przedziałek po lewej stronie. Taki efekt osiągniesz za pomocą mocno utrwalającej pianki.

Energetyczna asymetria

Blake Lively (23) ma długie, proste włosy, ale dzięki produktom zwiększającym objętość i odżywiającym nie tylko nie wyglądają płasko, ale i pięknie się błyszczą.

Bob na fali

Keira Knightley (26) postawiła na twarzowego boba z lekko "wzburzonych" włosów. Takie fale uzyskasz za pomocą prostownicy.

Warkocz odmieniony

Demi Moore (48) udowodniła, że warkocz może świetnie wyglądać nawet na czerwonym dywanie. Ten ma nietypowy, płaski splot i zdobi dekolt aktorki jak bezcenna kolia.

(M.H.)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje