Reklama

Reklama

Sexy ratownik

Idealne wakacje? Plaża i... półnagi przystojniak u boku. Oto kogo widzimy w tej roli.

Tego lata nad naszym Bałtykiem będzie jak w Kaliforni! Powód? Otóż na plaży w nadmorskiej miejscowości Rewal mają się pojawić drewniane budki dla ratowników wzorowane na tych ze "Słonecznego patrolu"! SHOW, zainspirowane tym pomysłem, postanowiło pójść o krok dalej i skompletować nową obsadę niezapomnianego serialu.
Polską Pamelę już mamy (to oczywiście Doda!), szukamy tylko kandydata na Mitcha, granego w oryginale przez Davida Hasselhoffa. Kto mógłby wcielić się w tę postać? Przedstawiamy nasze kandydatury. Czy któryś z panów byłby w stanie przebić Davida z dobrych, słonecznych czasów? Przez którego z tych przystojniaków chciałybyście zostać "uratowane"? Trudny wybór. Ale jakże przyjemny...

Zniewalający heros


Dziki i nieokiełznany - taki właśnie był Hugh Jackman (42) w roli Wolverine'a w filmie "X-Men". Muskularny Australijczyk już dwukrotnie został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną świata. Jak dla nas - to nawet wszechświata!

Czuły sportsmen


Tego wytatuowanego przystojniaka nikomu nie trzeba przedstawiać. David Beckham (36) to międzynarodowa gwiazda. W wakacje po raz czwarty zostanie ojcem. "Już się nie mogę doczekać! Dzieci to najlepsze, co mam" - mówi. A nam odbiera dech ze wzruszenia...

Słodkie gwiazdy pop

Popularni bracia Nick (18) i Joe Jonas (21) wiedzą, jak działają na dziewczyny. Młodzi gwiazdorzy mają rzesze fanek na całym świecie. Nie ma się co dziwić - śliczni chłopcy o anielskich głosach mają równie boskie ciała.

Reklama

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 4 lipca!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy