Reklama

Reklama

Shakira czuje się, jakby była żoną żołnierza

39-letnia piosenkarka przyznaje, że życie żony piłkarza Gerarda Pique - z którym ma dwóch synów Milana i Sashę - może być frustrujące, ponieważ nie mogą być spontaniczni, tak jakby chciała.

- To trochę jak bycie żoną żołnierza, z takim wyjątkiem, że twój partner nie ginie na wojnie. - powiedziała.

- Gerard jest związany z Barceloną i nie może podróżować - mają jedynie kilka wolnych dni w miesiącu, ale poza tym cały czas musi tam być, trenować i rozgrywać mecze. To była dla mnie lekcja, ponieważ ja uwilelbiam podróżować i dziwiłam się "Jak to nie możesz nigdzie jechać? Jedźmy!" - przyznała artystka.

Pomimo swojej frustracji, autorka hitu 'Hips Don't Lie' chce, aby jej synowie dorastali uprawiając sport, ponieważ uważa, że wpoi im to dobre wartości.

Reklama

W wywiadzie dla brytyjskiego magazynu HELLO! powiedziała: - To całkiem interesujące, ponieważ ja zawsze pracowałam solo, a teraz jestem z osobą, która jest częścią zespołu i musi myśleć nie tylko o sobie, ale i o współtowarzyszach.

Dlatego chcę, aby moje dzieci dorastały, uprawiając sport, nawet jeśli nie ma być to ich pomysł na życie. Sport, zwłaszcza grupowy, fantastycznie kształtuje tożsamość dzieci.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama