Reklama

Reklama

Shakira wypuściła nowy singiel. Śpiewa o Piqué?

Shakira, która latem rozstała się z Gerardem Piqué, z którym ma dwóch synów postawiła rozliczyć się z przeszłością z pomocą nowego utworu i szokującego teledysku. Wokalistka nagrała duet z portorykańskim wokalistą Ozuną i śpiewa o tym, co zaważyło na fiasku jej wieloletniego związku.

W czerwcu tego roku hiszpański dziennik "El Periodico" poinformował, że po 12 latach, szczęśliwego na pozór związku, wokalistka Shakira i piłkarz Gerard Piqué podjęli decyzję o rozstaniu. Pikanterii całej sprawie dodał fakt, że sportowiec miał ponoć zdradzać słynną partnerkę i być stałym bywalcem nocnych klubów. 

Plotki te dość szybko zostały potwierdzone, bo już chwilę po rozstaniu Piqué zaczął pojawiać się publicznie z nową dziewczyną, 23-letnią Clarą Chia Marti, pracownicą jednej z jego firm. Dziś słynny sportowiec już się nie ukrywa i coraz chętniej występuje u boku młodej blondynki. 

Zobacz również: Shakira wpadła w szał? Jest gotowa zadać Gerardowi cios! 

Shakira śpiewa o związku z Pique! "Winna jest monotonia!"

Zdradzona i zraniona Shakira postanowiła skupić się na muzyce i przyznała, że to właśnie ona przyniosła jej ukojenie i spokój: 

Reklama

- powiedziała, a teraz podzieliła się z fanami swoją najnowszą produkcją. 

Shakira zaprezentowała właśnie teledysk do nowego utworu „Monotonía”, który wyreżyserowała wspólnie z długoletnim współpracownikiem, Jaume de la Iguana. W teledysku widzimy Shakirę, która zostaje dosłownie pozbawiona serca i chodzi z nim po ulicach, by ostatecznie zamknąć na klucz w sejfie. 

Utwór "Monotonía" ewidentnie odnosi się więc do jej związku z piłkarzem i ma być pewnego rodzaju terapią. Wokalistka śpiewa bowiem:

Ten bardzo wymowny cytat z utworu musi wystarczyć fanom za cały komentarz, bo póki co gwiazda nie skomentowała rozstania z partnerem i skupiła się na muzyce oraz opiece nad synami, które ma z piłkarzem - dziewięcioletnim Milanem i siedmioletnim Sashą. 

Zobacz również:

Maciej Kurzajewski zataił nawet to! Synowie zażenowani! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gerard Pique | Shakira

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy