Shakira została zdradzona? Gerard Pique miał potajemnie spotykać się z 20-letnią studentką

Z informacji przedstawionych przez hiszpański dziennik "El Periodico" wynika, że Shakira miała zostać zdradzona przez Gerarda Pique. Obrońca FC Barcelona miał potajemnie spotykać się z 20-letnią studentką, która całkowicie zawróciła Hiszpanowi w głowie. "El Periodico" donosi, że Pique i Shakira żyją teraz w separacji, a ich dalsza, wspólna przyszłość ma stać pod dużym znakiem zapytania.

Wiele wskazuje na to, że Shakira została zdradzona przez Gerarda Pique
Wiele wskazuje na to, że Shakira została zdradzona przez Gerarda PiqueGetty Images

Shakira została zdradzona przez Gerarda Pique?

Shakira i Gerard Pique są parą od 2011 roku. Od tego czasu wszelkie informacje na ich temat elektryzują fanów. Wieści o rzekomiej zdradzie, jakiej dopuścił się Pique szybko obiegły media na całym świecie.

"El Periodico" donosi, że obrońca, który na co dzień występuje w barwach FC Barcelona miał wyprowadzić się z domu, a wszystko z powodu zdrady, jakiej miał się dopuścić z 20-letnią studentką, która na co dzień pracuje jako hostessa.

Obecnie Gerard Pique ma mieszkać w jednym z apartamentów, natomiast nocą Hiszpan ma regularnie imprezować w znanych barcelońskich klubach - Bling Bling i Patron.

Wszystko wskazuje na to, że kochanka Pique to młoda dziewczyna, tuż po 20. roku życia. Na co dzień studiuje i pracuje w charakterze hostessy. Odkąd pojawiła się w życiu Gerarda, Shakira i Pique są w separacji
informuje "El Periodico"

Warto podkreślić, że pierwsze plotki dotyczące potencjalnego rozpadu związku Shakiry i Pique pojawiały się już w sieci od kilku tygodni. Duży wpływ na to miały ostatnie piosenki wydane przez artystkę, których motywem przewodnim był temat bólu z powodu miłości.

Związek Shakiry z Pique trwa już od ponad dekady

Ewentualne rozstanie Shakiry z piłkarzem Barcelony byłby dla piosenkarki z pewnością bardzo bolesny - ich związek trwa już bowiem ponad dekadę. W 2013 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn - Milan, natomiast dwa lata później urodziło się drugie dziecko pary - Sasha.

Jako ciekawostkę warto odnotować fakt, że Shakira jest o 10 lat starsza od Pique, choć obydwoje przyszli na świat tego samego dnia - 2 lutego.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 18: Remigiusz MrózINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas