Reklama

Sharon Osbourne radzi córkom, żeby zaczęła spotykać się z kobietami

Twierdzi, że jej córki, Aimee i Kelly, wybierają nieodpowiednich facetów.

Podczas swojego programu "The Talk" Sharon powiedziała:

- Uważam, że obie moje córki wybierają podobnych facetów i staram się namówić je, żeby spróbowały czegoś innego.

63-letnia menedżerka udziela córkom, których ojcem jest jej mąż Ozzy Osbourne, porad miłosnych, a nawet szuka dla nich odpowiednich kandydatów.

Powiedziała niedawno: - Kelly będzie wściekła, gdy się o tym dowie. Ona nie potrzebuje tego, żeby na każdym kroku ktoś, szczególnie jej matka, przypominał jej, że nadal jest singielką. Kiedyś obracała to w żart, ale robi się coraz starsza.

Była prowadząca program "Fashion Police" wierzy, że jej życie miłosne wygląda jak wygląda, ponieważ mężczyźni w jej wieku są nią onieśmieleni.

Powiedziała:  - Uwielbiam, gdy media kreują fałszywy obraz mojego bujnego życia seksualnego. A tak naprawdę moja wagina zarosła pajęczyną.

- Wiem, że onieśmielam facetów. Faceci w moim wieku boją się mnie, a nie chciałabym spotykać się z młodszymi. Nie jestem też gotowa, żeby randkować ze staruszkami. Na razie odsuwam na bok tę sferę życia i skupiam się na pracy.

Jednak Kelly w przeszłości nie mogła narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn, ponieważ była zaręczona z brytyjskim szefem kuchni Matthew Mosshartem. Para zerwała zaręczyny w 2014 roku. Kelly spotykała się przez krótki czas z modelem Rickim Hallem, a obecnie mówi się, że spotyka się z redaktorem naczelnym magazynu "The New British" - Kesem Glozierem.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy