Reklama

Reklama

Sienna Miller przebaczy?

Aktorka Sienna Miller po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się w sprawie niewierności swego narzeczonego, znanego aktora Jude'a Law.

Miller przyznała, że od momentu rozstania ma w swym byłym ukochanym duże wsparcie. Przypomnijmy, ze Jude Law zdradził Miller z opiekunką swego dziecka.

Reklama

Miller jednak zdecydowanie zaprzecza, jakoby miała wrócić do niewiernego Jude'a. "Co cię nie zabije, to cię wzmocni" - powiedziała Miller korespondentowi GMTV. Aktorka promuje właśnie na festiwalu w Wenecji swój najnowszy film "Casanova", w reżyserii Lasse Hallstroma. "Skłamałabym gdybym przyznała, że to nie były dla mnie ciężkie miesiące. Ale koniec końców dostałam wielkie wsparcie".

"Moja mama, moja siostra, wszyscy przyjaciele i sam Jude starali się podnieść mnie na duchu" - powiedziała aktorka.

Miller i Law poznali się w 2003 roku, na planie filmu "Alfie" i zaręczyli się na Boże Narodzenie 2004 roku.

W lipcu gazety ujawniły, ze Law ma romans z opiekunką do dziecka. Law publicznie przeprosił swoją narzeczoną, ale Miller wyprowadziła się z ich wspólnego londyńskiego mieszkania. Aktorka zerwała zaręczyny, ale parę widziano wspólnie kilka tygodni później na spacerze w Hampstead Heath. Gazeta "The Sun" doniosła, że niedoszli małżonkowie próbują zacząć wszystko od początku. "Sienna nie wybaczyła jeszcze Jude'owi, ale jest na dobrej drodze, żeby puścić wszystko w niepamięć" - powiedziała bliska przyjaciółka Miller.

Para ma pojawić się razem na ślubie siostry Miller, Savannah. Podobno Sienna powiedziała Jude'owi, że nadal chce, aby towarzyszył jej w zaplanowanym na 24 września ślubie.

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | Sienna Miller

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje