Reklama

Reklama

Siostra, moja rywalka

Trudno być zawsze na drugim planie. Ale co można zrobić, gdy na drodze do kariery stoi... rodzona siostra?

Jak wyjść z cienia Penelope?


Podczas gdy Penélope Cruz (36) grała w filmach Almodóvara, jej siostra Mónica (33) zrezygnowana wracała z kolejnego castingu. Gdy Penélope brała udział w hollywoodzkich produkcjach, telefon młodszej panny Cruz milczał jak zaklęty. Kiedy Penélope inkasowała miliony za kolejne filmy, Mónica musiała zadowolić się gażą za kampanie reklamowe.
W czym tkwi problem? Mónica jest równie piękna, seksowna i ognista, a jednak jej kariera nie może nabrać rozpędu. Sytuacji młodszej panny Cruz nie polepszają ciągłe porównania do sławnej siostry. Sfrustrowana Mónica wybiera więc coraz odważniejsze scenariusze, by tylko zwrócić na siebie uwagę i wreszcie zdetronizować siostrę.

Miley! Ja ci jeszcze pokażę!


"Będę sławniejsza niż Miley" - odgraża się mała Noah (10) i na dowód tego wrzuca do internetu coraz śmielsze filmiki ze swoim udziałem. Miley Cyrus (17) stosowała podobne metody autopromocji, a dziś jest największą nastoletnią gwiazdą. Kochają ją i naśladują dziewczynki na całym świecie. Nic dziwnego, że młodsza panna Cyrus idzie wytyczonymi ścieżkami.
Jej determinacja jest bardzo silna - otwarcie przyznaje, że już wkrótce pokona siostrę. Ostatnio opinię publiczną zbulwersowało nagranie, na którym tańcząca Noah przybiera bardzo śmiałe pozy. Podobno 10-latka tylko czeka na potkniecie siostry. Uważaj, Miley!

Kylie ma karierę, ja dziecko


Podczas nagrania programu The X Factor, w którym Danii Minogue (39) jest jurorką, jedna z uczestniczek wyznała, że uwielbia Kylie Minogue (42). Reakcja Danii była natychmiastowa: zagłosowała za wyeliminowaniem dziewczyny. Znajomi sióstr potwierdzają, że Danii wprost nienawidzi być porównywana do sławniejszej siostry.
Może dlatego, że również próbowała swych sił w show-biznesie: występowała w serialach,

wydała kilka płyt, lecz nie osiągnęła takiego sukcesu jak Kylie. Postawiła więc na życie rodzinne - tego z kolei może zazdrościć jej starsza siostra.

Siostra Paris jest zbyt grzeczna


Sekstaśmy, kłopoty z narkotykami, pobyt w więzieniu. Paris Hilton (29) ma sporo na sumieniu. Jest jednak faktem, że tego rodzaju ekscesy przyniosły jej sławę i milionowe kontrakty. Z taką sytuacją trudno pogodzić się jej siostrze Nicky (26). Choć Nicky jest inteligentna, ambitna i zdolna, to o sławie na miarę starszej siostry może zaledwie pomarzyć. Świat show-biznesu rządzi się swoimi prawami. "Grzeczna" Nicky wciąż stoi z boku.

Ashley wiedziała, kiedy zaatakować


Po rozwodzie z Nickiem Lacheyem, Jessica Simpson (30) zaczęła mieć problemy z wagą i z seksownego kociaka zmieniła się w pulchną kobietę. Niegdyś jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd, nagle przestała budzić zainteresowanie. Taki obrót spraw wykorzystała jej siostra Ashley (25).
Dotychczas określana jako "ta brzydsza", wyostrzyła jeszcze swój wizerunek, i to był strzał w dziesiątkę. Posypały się propozycje filmowe... A Jessica jest dziś głównie bohaterką tekstów o efekcie jo-jo.

Kim doprowadza siostrę do furii


Relacje sióstr Kardashian zawsze były dość skomplikowane. Ich konflikty często kończyły się kłótniami, wyzwiskami, a nawet bijatykami! Znajomi dziewcząt przyznają, że powodem tych nieustających waśni jest zazdrość Khloé (26) o karierę Kim (30).
"Kim zrobi wszystko, żeby być w centrum uwagi, a gdy przez chwilę ktoś skupi się na mnie, ona nie cofnie się przed niczym, żeby odzyskać zainteresowanie" - narzeka młodsza siostra. Niemal w każdym wywiadzie Khloé krytykuje rywalkę, przypominając, że Kim "zrobiła karierę wyłączniedzięki swym obfitym pośladkom". Publicznie nazywa siostrę "tępą" i "płytką", oczernia przed znajomymi. Jakie jeszcze intrygi wymyśli przeciw Kim zazdrosna siostra?

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 11 października.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy