Reklama

Skomentowała nowy związek Roznerskiego

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski uchodzili za parę idealną. Oboje piękni, młodzi, robiący karierę… Jednak świetnie zapowiadający się związek przetrwał zaledwie kilka miesięcy.

Prezenterka szybko znalazła nową miłość - brazylijskiego modela i aktora - Leonarda Marquesa. Niestety i ta relacja zakończyła się dość szybko.

Roznerski z kolei dłużej pozostawał samotny i skupiał się na wychowywaniu syna. Jednak w marcu 2018 roku w mediach pojawiła się informacja, że jego serce ponownie jest zajęte. Wybranką okazała się koleżanka z planu - Adriana Kalska. Aktorzy grali parę w serialu "M jak miłość".

Wygląda na to, że Mikołaj jest bardzo szczęśliwy, a nowy związek rozkwita. Sprawa jest na tyle poważna, że głos postanowiła zabrać... Marcelina Zawadzka.

Reklama

Prezenterka przekazała byłemu partnerowi bardzo ciepłe słowa. "Oczywiście, że kibicuję. Niech on będzie szczęśliwy. Jak on będzie szczęśliwy to też jego dziecko będzie szczęśliwe, które jest fantastyczne." - powiedziała portalowi jastrzabpost.pl.

Marcelinie gratulujemy pięknej postawy, a Mikołajowi i Adrianie życzymy dużo szczęścia!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy