Sława Przybylska ma 91 lat i figurę idealną. Jak ona to robi?

Sława Przybylska, jedna z najbardziej cenionych i lubianych polskich wokalistek pojawiła się w zeszły weekend na scenie Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i zachwyciła idealną wręcz sylwetką. Artystka wygląda fenomenalnie, zaskakuje witalnością i radością życia. Jaki jest jej sekret?

Sława Przybylska zachwyca formą i witalnością
Sława Przybylska zachwyca formą i witalnością Michał WoźniakEast News

Swoją karierę artystyczną zaczęła jeszcze na studiach, a za swój debiut uważa występ w Studenckim Teatrze Satyryków w 1956 roku. Zaledwie rok później zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie Polskiego Radia, a w 1958 roku wylansowała hit "Pamiętasz była jesień", który do dziś wykonuje na scenach całej Polski.

Sława Przybylska skończy w tym roku 92 lata, ale wciąż jest aktywna zawodowo - regularnie występuje, a rok temu wydała album pt. "Pamiętasz była jesień" poszerzony o nowe utwory, m.in. singiel "Tańcząca brzoza". W tym roku Sława Przybylska uświetniła też swoją obecnością Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie wykonała dwa wspomniane utwory i zachwyciła zgromadzoną publiczność imponującą formą. Jaki jest jej sekret?

91 lat i figura nastolatki. Sława Przybylska zaskakuje formą

Jakiś czas temu Sława Przybylska była gościem programu "Pytanie na śniadanie", w którym zdradziła sekret swojej witalności. Jak się okazuje, wokalistka dba o regularny ruch i wciąż trenuje!

- Dla mnie ćwiczenia nie są obowiązkiem, ale radością. Wstaję rano i widzę za oknem brzozy, a jak była jesień i jeszcze miały liście, to one tańczyły z wiatrem. Od brzóz uczyłam się tańca. Rozmawiam z brzozami, one mają moc, która powoduje radość. Dzisiaj śpią, bo nie mają już liści, więc nie mogłam się z nimi dogadać - powiedziała.

Sława Przybylska
Sława PrzybylskaReporter

Artystka pamięta o codziennej gimnastyce, kocha taniec i dba o dietę. Sława Przybylska unika alkoholu, stawia na świeże warzywa, owoce i od czasu do czasu drób. Nie je za to ciężkich mięs.

- Człowiek jest tym, czym się żywi, i tym, o czym myśli. Jak człowiek negatywnie myśli i narzeka, to potem będzie podatny na choroby i będzie nieżyczliwy dla ludzi. A chodzi o to, żeby kochać zwierzęta i ludzi - wyjaśniła.

Sława Przybylska ma zaledwie 150 centymetrów wzrostu i nie przekracza 46 kilogramów wagi. Gdy fani śpiewają jej na koncertach "Sto lat", śmieje się, że to za mało i prosi o dwieście. Takiej formy mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka!

Prosty sposób na odchudzanie - domowa woda owsianaInteria Kulinaria
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas