Reklama

Reklama

Sławomir i Marta z "Rolnik szuka żony" nie są już parą?

Szósta edycja programu „Rolnik szuka żony” była przez wielu fanów formatu oceniania jako nudna i przewidywalna. Jednak ostatni odcinek dostarczył widzom wielu emocji.

Na pierwszy plan wysunął się wątek Seweryna i Marleny. Między najmłodszymi uczestnikami tego sezonu na początku bardzo zaiskrzyło. 22-letnia dziewczyna planowała już przyszłość u boku rolnika i deklarowała, że chce urodzić mu gromadkę dzieci. Niestety, coś poszło nie tak i zauroczenie zamieniło się w nienawiść. Marlena zarzucała Sewerynowi niedojrzałość i kłamstwa, on nie pozostał jej dłużny i na antenie padły mocne, niecenzuralne słowa.

Tymczasem w sieci roi się od doniesień na temat pozostałych uczestników. Jeśli wierzyć plotkom, które przy poprzednich edycjach bardzo często się potwierdzały, Anna i Jakub oraz Iwona i Adrian stworzyli stałe związki. Nieco inaczej sytuacja przedstawia się u Sławomira i Marty...

Reklama

Pochodzący z Kujaw, 34-letni Sławomir na początku deklarował, że szuka uczciwej kobiety, z którą chce założyć rodzinę. Ostatecznie wybrał Martę, choć widzowie widzieli u jego boku raczej nieśmiałą Natalię.

W ostatnim odcinku rolnik złożył wizytę swojej wybrance i jej rodzicom. Już wtedy dało się zaobserwować, że jego początkowy entuzjazm osłabł. Sławomir nie chciał składać żadnych deklaracji, wymijająco odpowiadał na pytania o przyszłość.

W sieci pojawiły się komentarze, z których dowiedzieć możemy się, że para już się rozstała! Jak twierdzą sąsiedzi Sławka, mężczyzna wziął udział w programie, by zrobić na złość byłej narzeczonej. Co więcej, podobno się udało i rolnik wrócił do swojej byłej! Marta natomiast zdecydowała się podobno wyjechać do Anglii i tam szuka teraz pracy.

Myślicie, że te wszystkie domysły się potwierdzą? Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje