Reklama

Reklama

Anna z "Rolnik szuka żony" porzuciła gospodarstwo?

Program „Rolnik szuka żony” od lat wzbudza ogromne emocje. Obecnie Telewizja Polska emituje szóstą edycję misyjnego show.

Fani formatu śledzą z wypiekami na twarzy nie tylko losy uczestników najnowszego sezonu, ale także tych, którzy już dawno zakończyli przygodę z programem. Dużą popularnością cieszą się np. Grzegorz i Ania Bardowscy, którzy niedawno powitali na świecie swoje drugie dziecko. Spore zainteresowanie wzbudzają także Gosia i Paweł Borysewiczowie, którzy poznali się w czwartej edycji i także mają już syna.

Jednak co jakiś czas w sieci pojawiają się doniesienia o rolnikach i rolniczkach, którym po programie nie zależało na rozgłosie. Należy do nich Anna Michalska z drugiej edycji show.

Reklama

Sympatyczna rolniczka od początku imponowała widzom przebojowością. Prowadziła duże, bardzo zadbane gospodarstwo. Przed kamerami rodził się jej związek z niejakim Mariuszem, który zdecydował się na wielki gest i w jednym z ostatnich odcinków oświadczył się Annie. Kobieta była bardzo zmieszana, jednak zdecydowała się przyjąć pierścionek. Niestety, relacja rozpadła się bardzo szybko, a rolniczka zerwała zaręczyny przed kamerami.

Potem była widywana z uczestnikiem czwartej edycji - Zbigniewem Kraskowskim. Teraz zaś prawdopodobnie postanowiła diametralnie zmienić swoje życie. Na facebookowym profilu zamieściła bowiem zdjęcie, do którego pozuje w nowym mieszkaniu na dużym, nowoczesnym osiedlu.

- Nowe "okno na świat" napisała Michalska. W komentarzach dodała też, że parapetówka tuż, tuż i przy okazji uspokoiła swoich fanów. Okazuje się bowiem, że w mieście rolniczka będzie bywać w weekendy i gdy będzie chciała odpocząć od gospodarstwa.

Myślicie, że właśnie tam znalazła nową miłość?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy