Reklama

Reklama

Ślub już w czerwcu!

Szykuje się przepiękna ceremonia! Anna Czartoryska i Michał Niemczycki rozpoczęli przygotowania do ślubu, który rozmachem może przyćmić wesele Oli Kwaśniewskiej.

Jeszcze nie opadły emocje po ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej, a już mówi się o weselu, które może dorównać rozmachem zaślubinom prezydentówny.

W przyszłym roku sakramentalne "tak" powiedzą sobie Anna Czartoryska (28), aktorka z książęcym tytułem, i Michał Niemczycki (31), przystojny młody biznesmen, syn jednego z najbogatszych Polaków.

Michał poprosił Anię o rękę dwa tygodnie temu. Jak udało nam się dowiedzieć, zaręczyny odbyły się bez świadków, w warszawskim mieszkaniu pary, podczas romantycznej kolacji. Był bukiet kwiatów i pierścionek. "Tak, to prawda, jesteśmy zaręczeni i bardzo szczęśliwi", potwierdził Michał w rozmowie z SHOW.

Reklama

Para zaczęła już planować ceremonię. Ustalono datę - czerwiec 2013 roku. Teraz oboje zastanawiają się, w którym kościele powiedzieć sobie "tak" i gdzie wyprawić wesele. Jak dowiedział się SHOW, uroczystość odbędzie się w Polsce, chociaż zakochani rozważali też ślub i przyjęcie za granicą.

Ten pomysł szczególnie spodobał się Michałowi, który nie lubi medialnego zamieszania. A nie ma wątpliwości, że w dniu ślubu młodej parze na każdym kroku będą towarzyszyć fotoreporterzy, podobnie jak to było dwa tygodnie temu na ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha.

Michał chciał więc zabrać weselników w jakieś piękne, egzotyczne miejsce. Jednak Anna jest bardzo przywiązana do tradycji i nie wyobraża sobie ceremonii poza Polską - choćby z uwagi na liczbę gości. Dlatego przyszli państwo młodzi po dłuższym namyśle postanowili jednak pobrać się w kraju. Można przypuszczać, że wesele odbędzie się w Juracie, w hotelu Bryza należącym do rodziny Niemczyckich.

Przed Anną jeszcze inna ważna decyzja: wybór ślubnej kreacji. Według naszych informacji, aktorka marzy o klasycznej sukni. Szuka też odpowiedniej projektantki, która sprosta jej oczekiwaniom. Pomaga je przyjaciółka i stylistka Zosia Ślotała, prywatnie dziewczyna Borysa Szyca. Ale, wbrew plotkom, to nie ona ją szyje!

W grę wchodzą dwa rozwiązania: zaprojektowana na zamówienie i sprowadzona z Francji suknia oraz polska projektantka. Na razie mieliśmy okazję zobaczyć imponujący pierścionek zaręczynowy z brylantem. Anna pochwaliła się nim na premierze spektaklu "Deszczowa piosenka" w teatrze Roma, na którą wybrała się z Michałem i jego rodzicami, Katarzyną Frank-Niemczycką i Zbigniewem Niemczyckim. Przyszli teściowie nie kryli dumy...

SHOW gratuluje narzeczonym i trzyma kciuki za piękną parę!

Oskar Maya

SHOW 21/2012


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy