Reklama

Stylowe na maksa?

Niestety nie zawsze... Ale przynajmniej jest ciekawie, bo gwiazdy pokazały maksymalnie dużo pomysłów na długość maxi.

Niestety nie zawsze... Ale przynajmniej jest ciekawie, bo gwiazdy pokazały maksymalnie dużo pomysłów na długość maxi.

TRAFY

Dekolt doskonały

Maja Hirsch (36) - tak powinny wyglądać odkryte plecy! Jednak odważny dekolt sprawdza się tylko u posiadaczek nienagannej sylwetki i nieskazitelnej skóry. Aktorka do nich należy. Kształt wycięcia jest niczym rama obrazu, a detal przypominający origami nadaje sukni minimalistyczną surowość. Długość maxi sprawia, że odsłonięte plecy nie mają niepotrzebnej konkurencji. Brawo za wyczucie!

Przepis na taftę

Agnieszka Cegielska (33) - dowód na to, że długość maxi wygląda korzystnie nie tylko przy lekkich tkaninach. Ciężka tafta ułożona w geometryczne kontrafałdy prezentuje się bardzo interesująco w stalowym odcieniu. Amerykański dekolt przykuwa uwagę do pięknych ramion, a szare wykończenie podkreśla niebanalne cięcia i metaliczny odcień kreacji.

Reklama

Ciąża w stylu glamour

Małgorzata Socha (33) - ta kreacja wydobywa wszystkie atuty sylwetki, a długość maxi ukrywa to, co może być problemem kobiet w ciąży: puchnące nogi. Butelkowa zieleń podkreśla kolor oczu, a dekolt zwraca uwagę na zgrabną linię ramion. Wąski fason sukienki uwydatnia z kolei szczupłe biodra i piękny brzuszek! Nie bez znaczenia jest fryzura. Uniesione włosy wydłużają szyję.

GAFY

Groteskowy chaos

Sylwia Grzeszczak (24) - sukienka w poprzeczne czarno-białe pasy skraca sylwetkę, ale największy problem polega na tym, że każdy element stylizacji próbuje grać pierwsze skrzypce. Taka kreacja wymaga minimalistycznych dodatków! Kapelusz z rondem i trampki sprawiają, że strój przypomina groteskowe przebranie. W chaosie kontrastów ginie nawet piękny uśmiech Sylwii...

Nastąpił podział...

Anna Wyszkoni (32) - sylwetka została niekorzystnie "podzielona" na części - top z gorsetem złożonym z wielu elementów przypomina pancerz. Wokalistka ma drobną sylwetkę, a wygląda ciężko. Spódnica z rozcięciem eksponuje nogi, ale top z białymi kwadratami na wysokości biustu i metalicznym połyskiem w talii odbiera stylizacji wdzięk.

NATALIA JAROSZEWSKA - projektantka, absolwentka łódzkiej ASP. Od ponad dziesięciu lat ubiera gwiazdy, a swoje autorskie kolekcje prezentuje w Polsce i za granicą.

SHOW 13/2013


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy